En Hızlı ve En Akıllı Tarayıcı – Google Chrome (64-bit) İndir

Bir çok uzantıları ve temalar ile olağanüstü performans sunan en iyi tarayıcıların başında Google Chrome gelir. Gizli modda gezinme entegre tercüme ve PDF okuyucusu sayesinde fark yaratır.


64-Bit Google Chrome İndirin

Google Chrome internet tarayıcsının 64 bit versiyonu ücretsiz olarak indirin ve webde gezinmenin keyfine varın. Veri senkronizasyonu, gizlilik yönetimi, gizli mod özelliği, tema ve eklenti desteği gibi bir çok gelişmiş özellik sunar. Kendi şifre kaydedicisi ile bütün şifrelerinizi size hatırlatır.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Chrome’un web uygulamaları ve oyunları da fark yaratan özelliklerindendir. HTML5 ve Flash gibi standartları destekler. Kısacası, Chrome temelde bir işletim sistemi içinde bir işletim sistemidir.

Bir Google hesabı ile bağlandığınızda Chrome, birden fazla PC ve cihazlar arasında tarama verilerini ve sekmeleri senkronize edebiliyor. Eğer Android veya iOS için Chrome kullanıyorsanız bu çok uygun bir seçenek oluyor.

Kısacası hızlı ve kolay kullanım, güvenli web tarayıcı, kişiselleştirilebilir özellikleri ve gittiğiniğiz her yerde yanınızda olan bir tarayıcı arıyorsanız Google Chrome tam size göre…

Google Chrome1

 

Google Chrome (64-bit) Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 46,9 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 58.0.3029.96
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “En Hızlı ve En Akıllı Tarayıcı – Google Chrome (64-bit) İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler