En İyi Bluetooth Programı İndir – BlueSoleil İndir Download Yükle Bedava – Bluetooth Sürücüsü Oluşturma Programı

Hızlı ve kolay bir şekilde dosya ve veri aktarmanızı sağlayan ve aynı zamanda Bluetooth aygıtları ile çabuk senkronize olan BlueSoleil programı kullanabileceğiniz en iyi Bluetooth programlarından birisidir.


Bluesoleil İle Bluetooth Sürücüleri Oluşturun

Hızlı ve kolay bir şekilde dosya ve veri aktarmanızı sağlayan ve aynı zamanda Bluetooth aygıtları ile çabuk senkronize olan BlueSoleil programı kullanabileceğiniz en iyi Bluetooth programlarından birisidir. 

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 113 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 10.0.470.0
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP
Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle telefon gibi cihazlarınızda bilgisayarınız arasında dosya alışverişini BlueSoleil adlı Windows programı ile kolaylıkla gerçekleştirebilirsiniz.

Program yardımıyla çevrenizde bulunan Bluetooth cihazlarıyla kolaylıkla veri aktarımı yapabilirsiniz. Özellikle cep telefonunuzla ilgili işlemleri kablo derdi olmadan Bluesoleil ile bir kaç dakika içerisinde halledebilirsiniz. Programın yeni versiyonuyla birlikte gelen telefon rehberi ve mesaj erişimi sayesinde isterseniz telefonunuzdaki mesajları ve telefon rehberinizi kolayca yedekleyebilirsiniz.

BlueSoleil

Programın güzel özelliklerinden birisi de eğer laptop kullanıyorsanızBluetooth üzerinden telefonunuza bağlanarak isterseniz telefonunuz üzerinden internete girip gezinebilmenizdir. Dünya çapında çok popüler bir program olan BlueSoleil‘i henüz denemediyseniz şimdi tam zamanı.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “En İyi Bluetooth Programı İndir – BlueSoleil İndir Download Yükle Bedava – Bluetooth Sürücüsü Oluşturma Programı”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler