En İyi CD, DVD ve Blu-ray Yazma Programı – Nero Burning ROM İndir Yükle

Nero Burning ROM programı gelişmiş özellikleri ve teknolojileri ile en iyi veri yazdırma programlarının başında gelir. CD, DVD ve Blu-ray Diskleri yazmak için mükemmel yazdırma kalitesi sunar. Program aynı zamanda çeşitli gelişmiş araçlar da sunar. SecurDisc sayesinde CD, DVD ve Blu-ray Disklerinizi şifreli koruma altına alır.


Disk Yazdırmak İçin Nero Burning ROM

CD, DVD ve Blu-ray Diskleri yazdırmak için en iyi yazma teknolojilerini kullanan Nero Burning Rom isimli programı tercih edebilirsiniz. Nero Burning Rom programı ile MP3, AAC, FLAC, APE gibi biçimlere ses CD’lerini dönüştürebilirsiniz. Nero Burning Rom otomatik olarak ilgili şarkı başlıkları, bant isimleri ve çok daha fazla ayrıntı sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Önemsediğiniz şeyler kopyalarını yapmak ister misiniz? Artık hızlı bir şekilde CD, DVD ve Blu-ray Disklerinin kopyalarını yapmak bu program ile çok kolay. CD metni destekler ve orijinal metin ile mükemmel disk kapağı yapmanızı sağlar.

Videolar, fotoğraflar ve daha fazlası için Nero’nun güvenilir yazdırma teknolojisini kullanarak CD, DVD ve Blu-ray Disklerini oluşturabilirsiniz. Nero Burning Rom ile aynı zamanda akıllı telefonunuzdan veya tabletinizden doğrudan dosya yazabilirsiniz! Ses CD’lerinden doğrudan müzik videolarını yazma, otomatik ses geliştirme, ses filtreleri ve etkileyici bir ses ve tasarım gibi araçları deneyebilirsiniz.

Nero Burning ROM

SecurDisc Teknolojisi ile  CD, DVD ve Blu-ray Diskleriniz şifre koruması sayesinde ekstra güvenlik altına alınıyor. Ayrıca telif hakkı bildirimler için de elektronik imza ile birlikte geliyor.

Nero Burning ROM 2016 Videosu

Nero Burning ROM Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 2,4 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 2016
İşletim Sistemi: Windows 7 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “En İyi CD, DVD ve Blu-ray Yazma Programı – Nero Burning ROM İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler