Etiket: en iyi antivirüs programı

Panda Antivirüs Programı – Panda Antivirus Pro İndir

Panda Antivirus Pro ev kullanıcıları için en iyi antivirüs programlarından birisidir. Bilgisayarınızı virüslere, bilgisayar korsanlarına, spamlere ve diğer çevrimiçi tehditlere karşı korur. Bütün tehditlere karşı gerçek zamanlı koruma sağlar. Wifi ağınızı ve online kimliğinizi hırsızlık, çevrimiçi dolandırıcılık ve kimlik avına karşı korur.

Gelişmiş Profesyonel Antivirüs Programı – Avast Pro Antivirus 2016 İndir Yükle

Avast Pro Antivirus 2016 programı sunduğu bir çok araç ile bilgisayarınızı tehditlere karşı profesyonel bir şekilde korumaktadır. Özellikle bilgisayarınızın performansını düşürmeden çalışır ve bütün zararlı yazılımlara karşı bilgisayarınızı korur. Antivirüs, güvenlik duvarı, tarayıcı temizliği, parola yöneticisi, güvenli ödeme sistemi ve daha bir çok özellik sunar.

Kaspersky Anti-Virus 2016 İndir – PC İçin Antivirüs Programı İndir Yükle

Bütün virüs ve kötü niyetli yazılımlara karşı bilgisayarınızı Kaspersky Anti-Virus 2016 ile koruma altına alabilirsiniz. Sürekli güncellenen yapısı ile en yeni virüsler, casus yazılımlar, solucanlar ve daha fazla tehdte karşı bilgisayarınız koruma altına alır. Bilgisayarınızı yavaşlatmadan çalışır ve basit bir arayüz ile kullanımı kolaylaştırır.

İndir Gezginler