Etiket: kuranı kerim meali

Windows Phone ve Windows 10 Mobile İçin Kur’an-ı Kerim (Diyanet İşleri Başkanlığı) İndir

Windows işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için Kur’an-ı Kerim uygulaması sayesinde Kuran ile ilgili her şey elinizin altında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan bu uygulamada Türkçe Arapça Kuran’ı Kerim meali, sesli Kuran’ı Kerim, Kuran tefsiri, Kuran sözlüğü ve Kuran Fihristi yer alıyor. Ayrıca bu uygulamada bulunan Elifba ile WP8, WP8.1 ve Windows 10 Mobile cihazlarınızda Kuran öğrenebiliyorsunuz.

Android İçin Kur’an-ı Kerim İndir – Diyanet Kuranı Kerim Uygulaması

Android akıllı telefon ve tabletler için Kur’an-ı Kerim uygulaması sayesinde Kuran ile ilgili her şey elinizin altında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan bu uygulamada Türkçe Arapça Kuran’ı Kerim meali, sesli Kuran’ı Kerim, Kuran tefsiri, Kuran sözlüğü ve Kuran Fihristi yer alıyor. Ayrıca bu uygulamada bulunan Elifba ile Android cihazlarınızda Kuran öğrenebiliyorsunuz.

iPhone ve iPad İçin “Kur’an-ı Kerim” (Diyanet İşleri Başkanlığı) İndir

iOS cihazlar için “Kur’an-ı Kerim” (Diyanet İşleri Başkanlığı) uygulaması sayesinde Kuran ile ilgili her şey elinizin altında olacak. Türkçe Arapça Kuran’ı Kerim meali, sesli Kuran’ı Kerim, Kuran tefsiri, Kuran sözlüğü ve Kuran Fihristi bu uygulama da yer alıyor. Ayrıca iPhone ve iPad cihazlarınızda bu uygulama üzerinde yer alan Elifba sayesinde Kuran öğrenebiliyorsunuz.

Mac İçin Kur’an-ı Kerim Programı – Kur’an-ı Kerim ( Diyanet) İndir

Mac için Kur’an-ı Kerim ( Diyanet İşleri Başkanlığı) programı sayesinde harika bir Kuran programı sahip olacaksınız. Arapça ve Türkçe meali bir arada bulunduran Kur’an-ı Kerim programı aynı zamanda sesli bir Kur’an-ı Kerim programıdır. Meal, tefsir, konu fihristi, Kuran sözlüğü, Elifba, dünyaca ünlü hafızların sesli okumaları gibi bütün özelliklere sahip bu Kur’an-ı Kerim programı Diyanet tarafından hazırlanmıştır.

Windows PC İçin En İyi Kur’an-ı Kerim Programı – Kur’an-ı Kerim ( Diyanet) İndir

Windows masaüstü bilgisayarınız için Kur’an-ı Kerim ( Diyanet İşleri Başkanlığı) programı sayesinde harika bir Kuran programı sahip olacaksınız. Arapça ve Türkçe meali bir arada bulunduran Kur’an-ı Kerim programı aynı zamanda sesli bir Kur’an-ı Kerim programıdır. Meal, tefsir, konu fihristi, Kuran sözlüğü, Elifba, dünyaca ünlü hafızların sesli okumaları gibi bütün özelliklere sahip bu Kur’an-ı Kerim programı Diyanet tarafından hazırlanmıştır.

İndir Gezginler