Etiket: kuranı kerim öğrenme uygulaması

Windows Phone ve Windows 10 Mobile İçin Kur’an-ı Kerim (Diyanet İşleri Başkanlığı) İndir

Windows işletim sistemli akıllı telefon ve tabletler için Kur’an-ı Kerim uygulaması sayesinde Kuran ile ilgili her şey elinizin altında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan bu uygulamada Türkçe Arapça Kuran’ı Kerim meali, sesli Kuran’ı Kerim, Kuran tefsiri, Kuran sözlüğü ve Kuran Fihristi yer alıyor. Ayrıca bu uygulamada bulunan Elifba ile WP8, WP8.1 ve Windows 10 Mobile cihazlarınızda Kuran öğrenebiliyorsunuz.

Android İçin Kur’an-ı Kerim İndir – Diyanet Kuranı Kerim Uygulaması

Android akıllı telefon ve tabletler için Kur’an-ı Kerim uygulaması sayesinde Kuran ile ilgili her şey elinizin altında olacak. Diyanet İşleri Başkanlığı tarafından hazırlanan bu uygulamada Türkçe Arapça Kuran’ı Kerim meali, sesli Kuran’ı Kerim, Kuran tefsiri, Kuran sözlüğü ve Kuran Fihristi yer alıyor. Ayrıca bu uygulamada bulunan Elifba ile Android cihazlarınızda Kuran öğrenebiliyorsunuz.

iPhone ve iPad İçin “Kur’an-ı Kerim” (Diyanet İşleri Başkanlığı) İndir

iOS cihazlar için “Kur’an-ı Kerim” (Diyanet İşleri Başkanlığı) uygulaması sayesinde Kuran ile ilgili her şey elinizin altında olacak. Türkçe Arapça Kuran’ı Kerim meali, sesli Kuran’ı Kerim, Kuran tefsiri, Kuran sözlüğü ve Kuran Fihristi bu uygulama da yer alıyor. Ayrıca iPhone ve iPad cihazlarınızda bu uygulama üzerinde yer alan Elifba sayesinde Kuran öğrenebiliyorsunuz.

İndir Gezginler