Exe Türündeki Dosyaları Türkçeleştirme ve Düzenleme Programı – Resource Hacker İndir Download Yükle Bedava

Exe dosyalarını düzenlemenize ve bu dosyaları Türkçeleştirmenize imkan tanıyan Resource Hackerisimli bu programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sadece exe dosyalarını değil aynı zamanda .exe, .dll, .cpl, .ocx gibi dosyalarda da değişiklikler yapmanızı sağlar.


Exe gibi dosyaları düzenleme ve türkçeleştirme

Exe dosyalarını düzenlemenize ve bu dosyaları Türkçeleştirmenize imkan tanıyan Resource Hackerisimli bu programı ücretsiz olarak indirebilirsiniz. Sadece exe dosyalarını değil aynı zamanda .exe, .dll, .cpl, .ocx gibi dosyalarda da değişiklikler yapmanızı sağlar.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 730 KB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows (Tümü)

Resource Hacker indir, Resource Hacker download, dosya düzenleme programı, exe türkçeleştirme programı, dosya türkçeleştirme

Sponsorlu Bağlantılar

Windows tabanlı 32/64 bit exe programları Türkçeleştirmek için kullanılan harika bir program.
Resource Hacker res dosyaları ve tüm 32bit windows exe ve dll dosyaları içeriklerini görüntüleyebilen, değiştirebilen ve yeniden compile edebilen ücretsiz bir programdır.

Resource Hacker

Program özellikle Türkçeleştirme yapacak kullanıcılar için Visual Basic ve Visual Studio gereksinimini ortadan kaldırmaktadır.

Resource dediğimiz tüm kaynak dosyaları (Resim, Script, Ses Dosyaları, Tüm metinler, sürüm bilgileri, program kısayol bilgileri vb.. tüm Türkçeleştirilecek bilgileri) bu program ile görüntüleyebilip değiştirebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Exe Türündeki Dosyaları Türkçeleştirme ve Düzenleme Programı – Resource Hacker İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler