Facebook İçin Eşleştirme Oyunu – Toy Blast Oyna

Facebook üzerinden Toy Blast oyununu oynayın ve eğlenceli vakit geçirin. Bulmaca ve eşleştirme oyunu olan Toy Blast oyununu, arkadaşlarınız ile oynayabilirsiniz. Aynı renkli küpleri bir araya getirin ve oyuncakları kurtarın.


Facebook İçin Toy Blast Oyunu

Web tarayıcınız üzerinden Facebook arkadaşlarınız ile bulmaca ve eşleştirme oyunu oynamak istiyorsanız Toy Blast oyununu deneyin. Facebook arkadaşlarınız ile oyunu oynarken kahramanımız Amy’e yardımcı olacak ve oyuncakları toplamasına yardım edeceksiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Bütün eşleştirme oyunlarında olduğu gibi Toy Blast oyununda da aynı renkli iki yada daha fazla rengi bir araya getirerek patlatıyoruz. Doğru hamleler ile oyuncakları sıkıştıkları yerden kurtarmanız gerekiyor. Hamleleri dikkatli kullanmanız gerekiyor, çünkü sınırlı sayıda hamle şansınız bulunuyor. Oyunda çeşitli güçlendiriciler, boya kovaları, TNT’ler, süpürgeler ve daha fazla bonuslar.

Facebook üzerinden oynayacağınız bu oyunda her bölüm sonrasında çeşitli hediyeler kazanıyorsunuz. Bağımlılık yapan bu oyunu aynı zamanda Android ve iOS cihazlarınızda da oynayabiliyorsunuz.

Toy Blast Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   – MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Facebook İçin Eşleştirme Oyunu – Toy Blast Oyna”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler