Facebook Şifre Bulma Programı – Facebook Password Decryptor İndir

Facebook Password Decryptor programı Facebook hesaplarını kurtarmaya yarayan bir programdır. Daha önce giriş yapılan Facebook hesaplarının şifrelerini bulur ve size gösterir. Eğer Facebook şifremi unuttum diyorsanız bu Facebook şifre bulma programını indirin.


Facebook Şifre Çözücü

Facebook Password Decryptor programı Facebook hesabınıza ait şifreleri bulmanıza yarayan bir programdır. Hem web tarayıcılarınızda hemde Messenger tarafından saklanan şifrelerinizi bulur ve kurtarmanızı sağlar. Facebook Password Decryptor programını ücretsiz olarak indirip kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Messenger ve popüler web tarayıcılarınızdaki Facebook hesabı şifresini çözebilir ve kurtarabilirsiniz. Birden fazla Facebook hesabını da bu program ile kurtarabilirsiniz. Bu program ile kurtarılan Facebook şifre listesini HTML / XML / METIN / CSV dosyasına kaydedip başka ortamlara da aktarabilirsiniz. Geliştirilmiş kullanıcı dostu arayüzü ile daha kolay ve daha hızlı kullanılabilir.

Web tarayıcıları ve Messenger, Facebook hesap parolasını güvenli bir şekilde depolamak için kendi şifrelenmiş biçimlerini ve depolama konumlarını kullanmaktadır. Facebook Password Decryptor, bu şifrelerin şifresini çözmek ve açık metin içinde sunmak için farklı teknik kullanır.

Facebook Password Decryptor Kullanımı

Sisteminizde Facebook Password Decryptor uygulamasını başlatın

Sonra ‘Start Recovery (Kurtarma Başlat)’ düğmesine tıklayın ve çeşitli uygulamalardan saklanan Facebook Oturum açma şifreleri aşağıdaki ekran görüntüsünde gösterildiği gibi kurtarılacak ve görüntülenecektir.

Sonunda, ‘Export (Dışa Aktar)’ düğmesine tıklayarak tüm kurtarılmış şifre listesini HTML / XML / Metin / CSV dosyasına kaydedebilirsiniz.

Facebook Şifre Decryptor’un daha önce oturum açmış olan kullanıcı için saklanan Facebook şifresini geri yüklediğini unutmayın.

Facebook Password Decryptor

Facebook Password Decryptor Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   1.6 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows XP ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Facebook Şifre Bulma Programı – Facebook Password Decryptor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler