Fare Tuşlarını Özelleştirme ve Görev Atama Programı – Mouse Button Control İndir Download Yükle

Bilgisayarınızdaki farenizi kontrol etmek için kullanabileceğiniz Mouse Button Control isimli program ile farenizdeki tuşları yönetebilirsiniz. Farenizdeki tuşlara farklı görevler atayarak farenizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.


Bilgisayarınızdaki farenizi kontrol etmek için kullanabileceğiniz Mouse Button Control isimli program ile farenizdeki tuşları yönetebilirsiniz. Farenizdeki tuşlara farklı görevler atayarak farenizi istediğiniz gibi özelleştirebilirsiniz.

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 1,14 MB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Windows
Sponsorlu Bağlantılar

Mouse Button Control farenizin orta tuşunu çift tıklamaya çeviren küçük ve kullanışlı bir programdır. Eğer orta tuşu normalde kullanmıyorsanız ve çok sık çift tıklama yapıyorsanız program oldukça yararlı olmaktadır.

Mouse Button Control

Bunun yanında klavyedeki yön tuşlarını fareyi kontrol etmek için de kullanabilmenize imkan tanıyan program her yön tuşuna bastığınızda fareyi 1 piksel oynatmaktadır. Eğer sol tuşa tıklayarak nesneleri sürüklüyorsanız ya da fotoğraf kesme gibi işlemler yapıyorsanız bu özellik gerçekten kullanışlı olmaktadır. Böylece istediğiniz noktada sürükleme ya da kırpma işlemini durdurabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Fare Tuşlarını Özelleştirme ve Görev Atama Programı – Mouse Button Control İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler