FB Yandex iOS İndir – Fenerbahçe Yandex iPhone ve iPad İndir Yükle

iPhone, iPad ve iPod touch için Fenerbahçe Yandex uygulaması resmen çıkış yaptı. FB Yandex uygulamasını iOS için App Store mağazasından ücretsiz olarak indirebiliyorsunuz. iOS kullanan Fenerbahçe taraftarlarının kulüplerine destek olmaları için Fanerbahçe Yandex uygulamasını indirmeleri ve bu tarayıcı üzerinden arama yapmaları gerekiyor.


iOS İçin Fenerbahçe Yandex Çıktı!

Fenerbahçe Yandex uygulaması en sonunda iOS için de çıkış yaptı. Fenerbahçe taraftarlarının kulüplerine destek olmaları için Yandex ile yaptığı anlaşma gereği, Fenerbahçe Yandex tarayıcısı üzerinden yapılan her aramada kulüp para kazanacak. Bunun için daha önce masaüstü ve Android için Fenerbahçe Yandex uygulaması çıkmıştı ve şimdi de iOS için Fenerbahçe Yandex uygulaması resmen yayımlandı.

Sponsorlu Bağlantılar

App Store üzerinden ücretsiz olarak iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için indirilebilen Fenerbahçe Yandex uygulaması iOS 8.0 ve üzeri cihazlara yüklenebiliyor.

iOS kullanıcılarının Fenerbahçe Yandex uygulaması ile yapacakları her aramada Fenerbahçe Kulübü para kazanmış olacak. Oldukça gelişmiş bir tarayıcı olan Fenerbahçe Yandex uygulaması widget desteği ile de taraftarların bir çok bilgiye widget üzerinden ulaşılmasını sağlıyor. Arama kutusu widgetlerinin yanı sıra 4×4 ebatlarından bir widget ile hava durumu, döviz kuru, trafik yoğunluğu, son dakika haberleri ve favori Yandex uygulamaları tek bir widget üzerinden yer alıyor.

fenerbahçe yandex android

iOS Fenerbahçe Yandex Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13,2 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “FB Yandex iOS İndir – Fenerbahçe Yandex iPhone ve iPad İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler