Fifa Futbol Oyunu – FIFA 2009 Demo İndir Download Yükle

Fifa oyunu indir, fifa 2009 indir, fifa 2009 futbol oyunu indir, kaliteli futbol oyunu, Türkçe yaması bulunan futbol oyunu indir, fifa 2009 oyunu indir.


Fifa oyunu indir, fifa 2009 indir, fifa 2009 futbol oyunu indir, kaliteli futbol oyunu, Türkçe yaması bulunan futbol oyunu indir, fifa 2009 oyunu indir.

Lisans: Özellik Kısıtlamalı
Boyut: 768 MB
Dil: Ingilizce
İşletim Sistemi: Windows XP/Vista

Beklenen oyun sonunda
karşınızda. Grafikleri ile göze çarpan FIFA 09, oynayanları büyüleyecek. Son zamanlarda EA Sports’un bir umut oyunu olarak beklenen oyunda, gerçekten de EA Sports bu sefer yapacağını yapmış. FIFA 09’un grafik yapısı tamamı ile değiştirilmiş.

Sponsorlu Bağlantılar

fifa 2009

Bu demoda sadece 6 takım bulunmakta. Ayrıca “Be A Pro” özelliği de demoya eklenmiş. Bir de içerisinde yenilikler kategorisini de bulunduruyor. Kontrol tuşları tamamen değiştirilmiş. Ayrıca süper bir yeni özellik olarak “Mouse ile oynama” özelliği de eklenmiş. EA Sports logosunun animasyonunu ve başlangıç videosundaki kaliteyi arttırmış.

3D çim özelliği ile de dikkat çeken FIFA 09’un, bir sürü 3D özelliği geliştirilmiş ve görüntü kalitesi arttırılmış. Ayrıca küçükte olsa forma kırışması özelliği de eklenmiş. Formaların yapısında düzeltmeler yapılmış ve öyle görünüyor ki top fiziği de yenilenmiş. Oyuncuların güçleri ve yüzleri gerçeğe yakın yapılmış. Ayrıca elleri ve ayakları daha da gerçekleştirilmiş. Ana ekrana da bazı yeni özellikler eklenmiş. Arkaplana ise hareketli resim eklenmiş. Ana ekrandaki küçük pencereler taşınabilir durumda. Yani o küçük pencereleri istediğiniz yere taşıyabilirsiniz.

Sistem gereksinimleri:

2.4 GHz işlemci
512 MB RAM (Windows Vista™ için 1 GB gerekli)
DirectX® 9.0c destekli 128MB ekran kartı (en az Shader 2.0 de desteklemeli)
DirectX® 9.0c destekli Ses
Kartı

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Fifa Futbol Oyunu – FIFA 2009 Demo İndir Download Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler