Firefox, Chrome, Yandex Tarayıcı Hızlandırma Programı – SpeedyFox İndir Yükle

SpeedyFox programı ile kullanmış olduğunuz internet tarayıcılarını ve bir çok uygulamayı hızlandırabilirsiniz. Başka Firefox, Google Chrome ve Yandex olmak üzere bir çok uygulamayı tek bir tıklama ile hızlandırabilirsiniz. Hızlı bir internet tarayıcısına sahip olmak için SpeedyFox programını kesinlikle deneyin.


Firefox, Skype, Chrome ve Thunderbir Hızlandırma

SpeedyFox isimli bu araç sayesinde tek bir tıklama ile Firefox, Skype, Chrome ve Thunderbird programlarını hızlandırabilirsiniz. Özellikle Firefox ve Google Chrome tarayıcılarınız zamanla yavaşlamaya başlayınca SpeedyFox aracını kullanarak ilk günkü hızına kavuşturabilirsiniz. 

Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcı hızlandırma için ücretsiz olarak sunulan SpeedyFox aracı sayesinde tek bir tıklama ile tarayıcıları hızlandırabiliyorsunuz. Üç kata kadar başlangıç hızını artırabilir, tarama geçmişini hızlı yükleyebilir, daha düşük profil boyutuna sahip olabilir ve genel bir hızlandırma operasyonu yapabilirsiniz.

Bu program ile hızlandırabileceğiniz bütün uygulamalar şunlardır; Firefox, Chrome, Epic, Iron, Opera, Palemoon, Skype, Thunderbird, Yandex, Cyberfox, Slimjet.

Söz konusu programlar, zamanla çok yavaş çalışmaya başlar. Bunun nedeni profil veritabanlarının parçalanmasıdır. Ücretsiz bir araç olan SpeedyFox bu sorunu çözmek için özel olarak tasarlanmıştır. SpeedyFox tek bir tıklama ile bu sorunu giderir. SpeedyFox herhangi bir veri kaybetmeden bu veritabanlarını düzenler. Veritabanları hızlı çalışması için optimize eder.

SpeedyFox

SpeedyFox Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 677 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.0.15
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Firefox, Chrome, Yandex Tarayıcı Hızlandırma Programı – SpeedyFox İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler