Firefox İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi – ZenMate Security & Privacy VPN İndir Donwload

Firefox tarayıcılarınızda ZenMate eklentisini kullanarak güvenli bir şekilde internette gezinebilirsiniz. VPN ve proxy programı olan ZenMate ile aynı zamanda bütün yasaklı sitelere de giriş yapabilirsiniz. ZenMate programı aynı zamanda üçüncü şahısların kişisel bilgilerinize ulaşmasını da engeller.


Mozilla Firefox İçin ZenMate

Firefox tarayıcınız üzerinden yasaklı sitelere giriş yapmak için ZenMate eklentisini kullanabilirsiniz. Mozilla Firefox tarayıcınız için en iyi VPN eklentilerinden birisidir. Firefox tarayıcınızı başlattığınız anda otomatik olarak devreye giren ZenMate VPN istemcisi güvenli bir şekilde internette gezinmenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

ZenMate eklentisi ile internet bağlantılarını olası tehditlere karşı güvence altına alır. İnternette kimliğiniz gizlenir ve kişisel verileriniz de korunmuş olur.

ZenMate ile kendiniz proxy sunucunuzu seçerek internete bağlanıyorsunuz. Dünyanın her yerinden sunulan proxy sunucuları üzerinden yasaklı ve engelli sitelere giriş yapmış oluyorsunuz. Özellikle ülkemizde sık sık meydana gelen internet yasaklarına karşı ZenMate programı çok iyi bir çözüm oluyor. Facebook, Twitter ve YouTube gibi sosyal ağların zaman zaman engellenmesi durumunda ZenMate programını kullanabilirsiniz.

ZenMate Security & Privacy VPN

ZenMate (Firefox) Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,1 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 5.4.8
İşletim Sistemi: Mozilla Firefox 38 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Firefox İçin Yasaklı Sitelere Giriş Eklentisi – ZenMate Security & Privacy VPN İndir Donwload”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler