Fotoğraf Formatı Dönüştürme Programı – AVS Image Converter İndir

AVS Image Converter ile fotoğraflarınızı ve resimlerinizin formatlarını değiştirebilirsiniz. Format dönüştürmenin yanı sıra otomatik düzeltme, yeniden boyutlandırma, döndürme, filtreler uygulama ve filigran uygulama seçenekleri de bulunuyor. Fotoğrafların çıktısını almak ve web sitesi için ayarlamak de mümkün.


Resim ve Fotoğrafları Dönüştürün

Çeşitli resim formatları arasında dönüştürme yapmak için AVS Image Converter programını kullanabilirsiniz. Bu program ile JPEG, PDF, RAW, TIFF, TGA, RAS, GIF, JPEG 2000, animasyonlu GIF / PNG vb. gibi tüm önemli biçimler arasında görüntüleri dönüştürmek mümkündür.

Sponsorlu Bağlantılar

AVS Image Converter ile fotoğraflarınızı popüler baskı formatlarına otomatik olarak yeniden boyutlandırır. Resimlerinizi web sitelerine yüklemek için de yeniden ayarlayabilirsiniz.

Sadece resim ve fotoğraf dönüştürme programı değil aynı zamanda fotoğraflara filtreler de uygulayabiliyorsunuz. Yine yanı şekilde fotoğraflarınıza kişisel filigran da ekleyebilirsiniz.

AVS Image Converter Formatları

Okuma: BMP, GIF (animasyonlu GIF), JPEG, JPG, JPE, JFIF, PNG, APNG, TIFF, TIF, PCX, TGA, RAS, PSD, CR2, CRW, RAF, DNG, MEF, NEF, ORF, ARW, EMF, WMF, JPEG 2000, SWF, SRW

Yazma: BMP, GIF (animasyonlu GIF), JPEG, JPG, JPE, JFIF, PNG, APNG, TIFF, TIF, PDF, TGA, RAS

AVS Image Converter

AVS Image Converter Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   22,6 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Fotoğraf Formatı Dönüştürme Programı – AVS Image Converter İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler