Fotoğraflardan Slayt Yapma Programı – Microsoft Photo Story İndir

Microsoft Photo Story programı ile harika slayt gösterileri hazırlayabilirsiniz. Fotoğraflardan slayt hazırlama konusunda oldukça başarılı olan bu program hızlı ve kolay bir şekilde slayt gösterileri yapmanızı sağlıyor. Temel düzenleme seçenekleri ile fotoğraflarınızı düzenlemenizi de sağlıyor.


Slayt Yapma Programı

Microsoft Photo Story, dijital fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri oluşturmanıza olanak tanır. Uygulama basit olmasına rağmen resim kırpma veya resim döndürme gibi basit düzenleme tekniklerini yapmanıza izin verir. Fotoğraflara bazı özel efektler, ses kayıtları ve kendi sesli anlatımlarınızı eklemenizi sağlar.

Sponsorlu Bağlantılar

İşinizi bitirdikten sonra, resim öykülerini başlıklar ve altyazılarla kişiselleştirebilirsiniz. Çıktı çeşitliliği sınırlıdır, ancak fotoğraf öykülerinizi bir e-postaya göndermeyi kolaylaştıran nispeten küçük dosya boyutları sunar.

Microsoft Photo Story Özellikleri

Dijital fotoğraflarınızı kullanarak slayt gösterileri hazırlayın. Tek bir tıklamayla, resimlere rutuş yapabilir, kırpabilir veya döndürebilirsiniz.

Çarpıcı özel efektler, ses kayıtları ve kendi sesli anlatımlarınızı fotoğraf öykülerine ekleyin. Ardından, başlıklar ve altyazılarla kişiselleştirin.

Fotoğraf hikayelerinizi e-postayla gönderin. Onları TV’nizde, bilgisayarda veya Windows Mobile tabanlı bir taşınabilir aygıtta izleyin.

Genel olarak, Microsoft Photo Story, çok sayıda küçük düzenleme tekniklerini üstlenebilen ve acemi kullanıcı için birkaç farklı özelliğe sahip çok basit bir slayt yapma uygulamasıdır.

Microsoft Photo Story

Microsoft Photo Story Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   3,2 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   3
İşletim Sistemi  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Fotoğraflardan Slayt Yapma Programı – Microsoft Photo Story İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler