Gelişmiş Antivirüs ve İnternet Güvenlik Programı – Avast Premier 2016 İndir Yükle

Avast Premier 2016 programı en kapsamlı antivirüs programı ve internet güvenliği programlarından biridir. Avast tarafından geliştirilen Avast Premier programı ile bilgisayarınızı tam korumaya alabilir ve internet tehditlerine karşı tam koruma sağlamış olursunuz. Gelişmiş özellikleri ile bütün beklentilerinizi karşılayan bir program.


En Kapsamlı Güvenlik Programı

Avast Premier ile bilgisayar zararlılarından korunmayı ve internet güvenliğini sağlamayı tek bir program ile sağlayın. En küçük yarıntıya kadar düşünülmüş en kapsamlı antivirüs ve güvenlik programlarından birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

Her türlü tehdide karşı bilgisayarınızı koruyan Avast Premier 2016 programı, bilgisayarınızı tehdit eden yeni ve eski virüslere karşı korur. İnternet zararlılarına karşı banka bilgilerinizi korur ve güvenli bir şekilde alışveriş yapmanızı ve bankacılık işlemlerini yapmanızı sağlar.

Avast Premier ile bilgisayarınız için güvenli duvarı oluşturabilir, ev ağınızı ve modeminizi koruyabilirsiniz. Avast Passwords ile bütün şifrelerinizi klaydedin ve yönetin.

Browser Cleanup ile tarayıcınıza sizden izinsiz yüklenen bütün araç çubuklarını ve uzantıları kaldırın. İndridiğiniz dosyaları ise önce Sandbox’a indirin test edin ve daha sonra bilgisayarınıza yükleyin.

SecureDNS ile çevrimiçi bankacılık işlemlerinizi güvende tutar. Anti-Spam özelliği ile sizi, ve paranızı ve kimlik avı e-postaları gibi tehditlerden korur.

Avast Premier 2016

Avast Premier 2016 Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 210 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi:  Windows 10, 8.1, 8, 7, Vista veya XP SP3
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Antivirüs ve İnternet Güvenlik Programı – Avast Premier 2016 İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler