Gelişmiş Fotoğraf ve Video Düzenleyici – Adobe Photoshop CS6 İndir

Adobe Photoshop CS6 programı hem fotoğraf düzenleme editörü hemde fotoğraf düzenleme editörüdür. Profesyonel bir düzenleme programı olan Adobe Photoshop CS6, özellikle grafik tasarımcılara hitap ediyor.


En İyi Fotoğraf Düzenleme Programı

Adobe Photoshop CS6 programı en iyi fotoğraf düzenleme yazılımlarının başında gelir. Eğer profesyonel olarak fotoğraf düzenleme işleri ile uğraşıyorsanız kesinlikle Adobe Photoshop CS6 ile tanışmanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

Adobe Photoshop CS6 ile birlikte özellikle video düzenleme editörü devrimsel yenilikler sunuyor. Eğer videolar hazırlıyorsanız Adobe Photoshop CS6 tam size göre. Videolara efekt verme, filtre uygulama, geçişler uygulama, animsyonlar ekleme, ton ayarlamaları yapma ve daha bir çok yenilik bu programda. Hem video hemde fotoğraf düzenleme editörü bir arada.

Yenilikle bu kadar ile sınırlı değil. Aynı zamanda Adobe Photoshop CS6 ile birlikte yeni bir grafik motoru kullanılıyor.  “Mercury” grafik motoru sayesinde programı kullanırken daha iyi performans elde ediyorsunuz.

“The Creative Cloud” bulut teknolojisi sayesinde Adobe Photoshop CS6 düzenlemeleriniz ve çalışmalarınız bulut teknolojisi sayesinde gittiğiniz her yerde sizinle olacak.

Adobe Photoshop CS6 Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   658 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   CS6
İşletim Sistemi   Windows Vista ve Üzeri
  • UYARI! Adobe Photoshop CS6 indirmek için aşağıdaki linke tıklayarak Creative Cloud yükleyiciyi indirin ve ardından bu yükleyici üzerinde Adobe Photoshop sürümünü seçip indirme işlemini başlatın.
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Fotoğraf ve Video Düzenleyici – Adobe Photoshop CS6 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler