Gelişmiş Görev Yönetici Programı – Process Explorer İndir

Process Explorer programı bilgisayarınızın sisteminde çalışan bütün uygulamaları detaylı bir şekilde size gösterir ve hangi uygulama uzantılarının DLL kullandıklarını görmenizi sağlar. Bilgisayar çalışırken kilitlenmeye neden olan hataların da onarılmasını sağlar.


Arka Planda Çalışan İşlemleri Analiz Edin

Process Explorer programı ile bilgisayar sisteminizde arka planda çalışan programları görebilir ve bu programlardan hangilerinin DLL kullandıklarını görebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Process Explorer programı Görev Yöneticisi’ne alternatif ama daha gelişmiş bir programdır. Process Explorer ile komut satırı, tam görüntü yolu, hafıza istatistikleri, kullanıcı hesabı ve güvenlik özellikleri dahil olmak üzere bütün süreçler hakkında ayrıntılı bilgi gösterir.

Process Explorer programı gelişmiş bir görev yöneticisi olmanın yanı sıra, gelişmiş dll ve exe takipçisi, CPU, Commit, RAM, I/O, Ağ ve Disk kullanımının görüntüleyen bir programdır.

Kısacası sisteminiz üzerinde çalışan bütün işlemlerin detaylı bir şekilde listesini size sunar. DLL yüklemesi yapan işlemleri göstererek sistemsel hatalarında onarılmasını sağlamaktadır.

process-explorer

 

Process Explorer Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:   1.8 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   v16.20
İşletim Sistem  Windows Vista ve üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Görev Yönetici Programı – Process Explorer İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler