Gelişmiş Ses ve Video Format Dönüştürme Programı – ZXT2007 Video Converter İndir Yükle

ZXT2007 Video Converter isimli bu ücretsiz program sayesinde hem videoları hemde ses dosyalarını dönüştürebilirsiniz. Gelişmiş bir video ve ses format dönüştürme programı olan ZXT2007 Video Converter ile Android ve iOS mobil cihazlarınız ve diğer multimedya cihazlarınız için videoları ve sesleri dönüştürebilirsiniz.


Komple Bir Dönüştürme Programı

All-in-one çok güçlü bir video dönüştürme programı olan ZXT2007 Video Converter ile ses ve videoları kolaylıkla dönüştürebilirsiniz. iPod, iPhone, PSP gibi cihazlar için ve 3GP, mp4, rm, DivX, XviD, AVI, WMV, ASF, MPG, VOB, MOV, FLV, 3GP, SWF tüm popüler video formatlarına dönüştürme yapabilirsiniz.  dönüştürme.

Sponsorlu Bağlantılar

ZXT2007 Video Converter ile aynı zamanda videolardan MP3, WMA ve WAV sesleri elde edebilirsiniz. Videolardan ses ayıklayan bu program ile MP3, RA, WAV ve WMA ses dosyaları arasında dönüştürme de yapabilirsiniz. Yüksek çözünürlüklü videoları da dönüştürebilirsiniz.

Android telefonlar, cep telefonları, PMP, Wii, NDS, Xbox, Zune, PS3, PSP, Apple TV, iPhone, iPad ve iPod gibi çeşitli cihaz ve ortamlar için videoları ve sesleri dönüştürebilirsiniz. Aynı zamanda ters dönen videoları da döndürebilirsiniz.

ZXT2007 Video Converter Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 6,8 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.1.2.0
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Ses ve Video Format Dönüştürme Programı – ZXT2007 Video Converter İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler