Gelişmiş Video Düzenleyici Programı – AVS Video Editor İndir

AVS Video Editor ile kendi filmlerinizi hazırlayın ve videolarınızı düzenleyin. Videolarınıza efektler verin, menüler ekleyin ve seslerle zenginleştirin. Video kesme, bölme, birleştirme, döndürme ve videoları karıştırma işlemlerini uygulayın. HD videoları düzenleyin, slayt yapın ve DVD / Blu-ray diskleri yazın.


Videolarınızı Düzenlemek İçin Gelişmiş Özellikler

AVS Video Editor programı gelişmiş bir çok özellikler sunarak videolarınızı düzenlemenizi sağlar. Geniş video format desteği, HD video düzenleme özelliği, slayt gösterileri yapma ve Blu-ray diskleri oluşturma gibi özelliklere sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

AVS Video Editor, popüler kod çözücü H.264, MPEG-4, H.263 vb. kullanarak farklı video boyutlarında AVI, VOB, MP4, DVD, WMV, 3GP, MOV, MKV formatındaki video dosyalarını düzenleyebilir ve kaydedebilirsiniz. HD, Full HD, 2K Quad HD ve 4K Ultra HD desteği de sunuyor.

AVS Video Editor ile videoları kırpın, kesin, bölün, birleştirin, döndürün ve karıştırın. 300 yenilikçi video efekti ve geçiş arasında seçim yapın. Menüleri, sesli mesajları, metin yorumlarını ve altyazıları ekleyin.

DV / HDV kameralar, web kameraları veya VHS kameralarından video aktarın ve videoyu sabit diskinize kaydedin veya DVD diskleri yazın. Ortam dosyalarını bilgisayar ekranından kaydedin ve video kılavuzları, eğitim videoları veya demolar oluşturun.

Unutulmaz olayları yakalayın ve onları muhteşem slayt gösterilerine dönüştürün. Görüntüleri içe aktarın, sesinizi veya en sevdiğiniz ses parçalarını, altyazıları ve etkileyici video efektlerini ve geçişleri ekleyin.

AVS Video Editor ile Blu-ray videolarınızı açın ve düzenleyin. Efektler uygulayın ve özel olarak tasarlanmış menüler ekleyin. Videolarınıza ses, video ve resimler ekleyin. Çeşitli temalar ve şık menü şablonlarından birini seçin.

Hikayenizi farklı şekillerde anlatın. Yeni oluşturulan videoyu bilgisayarınıza istediğiniz biçimde kaydedin, bir DVD / Blu-ray diski yazdırın, iOS ve Android cihazlarınız için video ayarlayın veya yaratıcı çalışmalarınızı sosyal ağlarda yayınlayın.

Desteklenen Formatlar

Okuma: HD Video (Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD ve WMV HD), AVI (DivX, Xvid.), DV AVI, MP4 ( Sony PSP, Apple iPod ve Archos), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), DVD, VOB, VRO, MPEG-1, 2, 4, TOD, MOD, MPG, DAT, VCD, SVCD, Real Video (RM, RMVB), ASF, ASX, MJPEG, H.263, H.264, DVR-MS, MKV, OGM, FLV, AMV, MTV, TS, M2TS, M2T, MTS, DPG, NSV, FLI, FLC, CDG, GVI, SVI, PPT, PPTX, WTV.

Yazma: HD Video ( Blu-ray video, AVCHD, MPEG-2 HD ve WMV HD), AVI (DivX, Xvid, vb.), MP4 (Apple iPhone, iPad, iPod, Samsung Galaxy ve Sony PSP), WMV, 3GP, 3G2, QuickTime (MOV, QT), SWF, FLV, DVD, MPEG-1, 2, 4, MPG, MJPEG, H.263, H.264, Real Video (RM, RMVB).

AVS Video Editor

AVS Video Editor Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   136 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi Windows 10, 8.1, 8, 7, XP, 2003, Vista
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Video Düzenleyici Programı – AVS Video Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler