Gelişmiş Video Oynatıcı – VLC Media Player (64-bit) İndir

VLC Media Player (64-bit) en gelişmiş medya oynatıcılarından birisidir. DVD, Audio CD, VCD ve çeşitli streaming protokolleri destekler. Herhangi bir codec paketi gerektirmez ve açık kaynak kodlu ücretsiz bir programdır. Hemen hemen bütün formatları destekler ve reklam içermez.


64 Bit İçin VLC Media Player

64 bit işletim sistemli bilgisayarlar için geliştirilen ve açık kaynak kodlu bir medya oynatıcı olan VLC Media Player programı ile her türlü medya dosyasını oynatabilirsiniz. Hemen hemen bütün formatları destekleyen VLC Media Player programı bilgisayar kullanıcıları tarafından en çok tercih edilen medya oynatıcılardan birisidir.

Sponsorlu Bağlantılar

VLC Media Player oynatıcı evrensel bir medya oynatıcı olmasının yanı sıra, eklenti ve tema desteği de sunuyor. Aynı zamanda video izlerken ses ve video efektleri de videoya eklemenizi sağlar. Program ile anında çalma listeleri oluşturmak ve uygulama içinde onları düzenleme imkanı sağlar.

VLC en multimedya dosyalarının yanı sıra DVD, Audio CD, VCD ve çeşitli streaming protokolleri ücretsiz oynatır ve çapraz platform desteği sunar. MPEG-2, DivX, H.264, MKV, WebM, WMV, ve MP3 dahil hemen hemen tüm formatları destekler.

VLC Desteklediği Formatlar

Video Formatları

MPEG-1/2, DivX® (1/2/3/4/5/6), MPEG-4 ASP, XviD, 3ivX D4, H.261, H.263 / H.263i, H.264 / MPEG-4 AVC, Cinepak, Theora, Dirac / VC-2, MJPEG (A/B), WMV 1/2, WMV 3 / WMV-9 / VC-1, Sorenson 1/3, DV, On2 VP3/VP5/VP6, Indeo Video v3 (IV32), Real Video (1/2/3/4) ve daha fazlası

Ses Formatları

MPEG Layer 1/2, MP3 – MPEG Layer 3, AAC – MPEG-4 part3, Vorbis, AC3 – A/52, E-AC-3, MLP / TrueHD>3, DTS, WMA 1/2, WMA 3, FLAC, ALAC, Speex, Musepack / MPC, ATRAC 3, Wavpack, Mod, TrueAudio, APE, Real Audio, Alaw/µlaw, AMR (3GPP), MIDI, LPCM, ADPCM, QCELP, DV Audio, QDM2/QDMC, MACE.

Dosya Formatları

DVD, Text files (MicroDVD, SubRIP, SubViewer, SSA1-5, SAMI, VPlayer), Closed captions, Vobsub, Universal Subtitle Format (USF), SVCD / CVD, DVB, OGM, CMML, Kate.

VLC

VLC Media Player Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  38 MB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem Windows XP/Vista/7/8/10 (64-bit)

VLC Media Player (32-bit) indir

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gelişmiş Video Oynatıcı – VLC Media Player (64-bit) İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler