Gerçekçi Online Araba Yarışı Oyunu LFS İndir – Live for Speed: S2 İndir

Live for Speed oyunu en gerçekçi yarış oyunlarından birisidir. Gerçek bir yarış oyununda bulunan her şey LFS oyununda da bulunuyor. Live for Speed: S2 oyununda debriyajdan lastik basıncına kadar her şey düşünülmüş. Live for Speed: S2 oyununu hem online oynayabilirsiniz hemde tek kişilik oynayabilirsiniz. Oyunu ister klavyeden ister direksiyon takarak oynayabilirsiniz.


Live for Speed Yarış Oyunu

Yarış simülasyonu oyunu arıyorsanız en doğru tercihlerden birisi hiç şüphesiz Live for Speed: S2 oyunu olacaktır. En gerçekçi yarış oyunlarından birisi olan LFS oyununda hem klavyeden hemde direksiuon ile oyunu oynamak mümkün. Ancak klavyeden oynamak zor olduğu için ve daha gerçekçi bir sürüş deneyimi için direksiyon ile oyunu oynamanızı öneririz.

Sponsorlu Bağlantılar

Oyunun en güzel yanı gerçek zamanlı bir şekilde online olarak oynamaktır. Gerçek rakiplere karşı çevrimiçi bir şekilde dünyanın dört bir yanında oyuncularla eğlenceli yarışlar çıkarıyorsunuz. İsterseniz de oyunun yapay zekasına karşı tek kişilik olarak da yarışabilirsiniz. Live for Speed: S2 oyununda liglere de katılıp yarışabiliyorsunuz.

Live for Speed S2 oyunu

LFS oyununda gerçekte olduğu gibi farklı araba modelleri, farklı pistler ve kıyafetler ile özelleştirmeler yapmak mümkün. Tıpkı gerçek F1 yarışlarında olduğu gibi doğru zamanda lastik değiştirmek ve benzin almak zorundasınız. Kısaca gerçek araba yarışında neler var ise Live for Speed: S2 oyununda da hepsi var.

Oyunun deneme sürümünde 3 araba modeli ve bir yarış pisti bulunuyor. Daha fazlası için oyunu satın almanız gerekiyor.

Live for Speed S2

Live for Speed: S2 Detayları

Lisans: Deneme Sürümü
Boyut: 418 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistem XP, Vista, 7, 8 ve 10
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Gerçekçi Online Araba Yarışı Oyunu LFS İndir – Live for Speed: S2 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler