Google Chrome İçin GIF Bulma Eklentisi İndir – GoogleGIFs İndir Yükle

GoogleGIFs isimli eklenti sayesinde Google’da GIF resimleri kolaylıkla bulabilirsiniz. Google görseller kısmında yaptığınız aramalarda GIF resimleri otomatik olarak önizlemeli bir şekilde gösterilecek.


Google Görsellerde GIF Görüntüleme Eklentisi

İnternette GIF bulmak biraz çetrefilli bir iştir. İnternette bir resim arattığınız zaman Google görsellerden çok kolay bir şekilde bulabiliyorsunuz. ancak GIF için aynı şeyi söylemek söz konusu değil. Google görsellerde GIF resimlerin önizlemesini direk göremiyorsunuz. GIF resimlerin önizlemesini görmek için GIF resimleri tek tek açıp bakmanız gerekiyor. Keşke Google görsellerde GIF resimler otomatik olarak önizlemeli bir şekilde görünseydi diye hepimiz düşünmüşüzdür. Birileri de bizim gibi düşünmüş olmalı ki buna bir çözüm getirmiş.

Sponsorlu Bağlantılar

Özellikle sosyal ağlarda sürekli gif resimler paylaştığımız için sık sık gif resimler aratıyoruz. Bu yüzden GIF resim bulmamızı kolaylaştırmak için birileri Google Chrome için bir eklenti hazırlamış. GoogleGIFs isimli bu eklenti Google Chrome üzerinden GIF resimleri kolaylıkla bulmanızı sağlıyor.

GoogleGIFs

Bu eklentiyi indirip aktif ettikten sonra tek yapmanız gereken Google Görseller  kısmında istediğiniz GIF resmi aratmak. Bu eklenti çıkan sonuçlarda GIF resimleri önzilemeli olarak göstermektedir. Siz de kolaylık istediğiniz gifi bulabiliyorsunuz.

GoogleGIFs Eklentisi Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 10 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Google Chrome
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Google Chrome İçin GIF Bulma Eklentisi İndir – GoogleGIFs İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler