Google Chrome İçin Yasaklı Sitelere Girme Eklentisi – ZenMate İndir

Yasaklı sitelere girmek için harika bir Google Chrome eklentisi. Yasaklı sitelere girmenizi tek bir tuş ile sağlayan bu ZenMate eklentisi bütün engelli sitelere kolay ve hızlı bir şekilde girmenizi sağlıyor. Ücretsiz bir proxy eklentisi olan ZenMate eklentisini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.


Ücretsiz Proxy Eklentisi ZenMate 

Yasaklı sitelere girmek için harika bir Google Chrome eklentisi. Yasaklı sitelere girmenizi tek bir tuş ile sağlayan bu ZenMate eklentisi bütün engelli sitelere kolay ve hızlı bir şekilde girmenizi sağlıyor. Ücretsiz bir proxy eklentisi olan ZenMate eklentisini ücretsiz olarak indirebilirsiniz.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: Bilinmiyor
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista/WinXP/win8.1
Sponsorlu Bağlantılar

Evde kablolu yada Wifi ağı üzerinden verileri şifreleyerek gizliliğinizi de korur. Güvenli gezinme imkanı sunar. Oldukça hızlı ve basit bir kullanıma sahip olan bu eklenti ile bütün yasaklı sitelere kolayca girebilirsiniz.

Trafiği şifreleyerek ve yüksek korumalı sunucuları bulut ağı aracılığıyla yönlendirerek, kişisel IP adresiniz hiçbir bir web sitesine görünür olmayacaktır. Kişisel bilgilerinizi kendiniz girmediğiniz sürece, kimlik bilgileriniz ve IP adresiniz ZenMate tarafından gizlenir.

ZenMate

ZenMate Özellikleri

  • Tüm tarayıcı trafiğini şifreleme ve güvenli
  • Gizliliğinizi korur ve IP değiştirme
  • Herhangi bir ülkeden herhangi bir web sitesine girme
  • Hızlı ve 5 farklı konum

ZenMate 2

Reklamsız olarak sunulan bu eklentiyi kullanmak için ilk aşamada e-posta adresiniz ile kayıt yapmanız gerekmektedir. Kayıt olduktan sonra size verilen şifreyi de bir yere kaydedin. Çünkü çıkış yaparsanız bu şifre ile tekrar giriş yapmanız gerekir.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Google Chrome İçin Yasaklı Sitelere Girme Eklentisi – ZenMate İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler