Google’dan Grup Oluşturma ve Paylaşma Servisi – Spaces İndir Yükle

Google Spaces servisi sayesinde istediğiniz her yerde kendinize ait alanlar oluşturabilir ve bu alanlarda arkladaşlarınız ile sohbet edebilirsiniz. Herhangi bir konu için alan oluşturup arkadaşlarınız ile bu alanı paylaşıyorsunuz ve sadece o kişilerle bu alanda konuşabiliyorsunuz.


Her Yerde Spaces Sohbet Edin

Google Spaces isimli uygulamasını duyurdu. Bu Spaces servisi sayesinde internet olduğu her yerden küçük gruplar oluşturabiliyorsunuz. Herhangi bir alana yönelik anında küçük gruplar oluşturarak arkadaşlarınızı davet ediyor ve sohbet edebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

Hafta sonu gezisi, ev kiralama, ikinci el eşya, doğum günü partisi gibi tüm konularda bir alan oluşturup sadece bu konu hakkında grubunuzda konuşabilir ve paylaşımlarda bulunabilirsiniz.

Spaces servisinde oluşturduğunuz gruba mesajlaşma, e-posta ya da sosyal ağlar üzerinden arkadaşlarınızı davet edebilirsiniz. Google Arama, Chrome, Fotoğraflar ve YouTube uygulamaları yerleşik olarak sunuluyor ve bu uygulamalara geçiş yapmadan direk Spaces üzerinden fotoğraf, makale ve videolar paylaşabiliyorsunuz.

Anahtar kelimelerle arama yaparak alanlarınızda resimler de dahil her şeyi çabucak bulabilirsiniz. Açılan mesajlaşma penceresinden “Uzantı Al” butonuna basarsanız Chrome tarayıcınızın sağ üst köşesine eklenti butonunu da yerleştirebilirsiniz.

Spaces servisinin aynı zamanda Android ve iPhone uygulamalarını da indirebilirsiniz.

Google Spaces web

Spaces Servisi Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: Web Tabanlı
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Google’dan Grup Oluşturma ve Paylaşma Servisi – Spaces İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler