GTA 4 San Andreas İndir Yükle Ücretsiz – GTA IV: San Andreas Modu

Grand Thef Autio oyununun en sevilen versiyonlarından birisi olan GTA IV’ü San Andreas şehrinde oynamadıysanız eğer çok şey kaçırmışsınız demektir. GTA oyunları arasında en iyi mod olan GTA IV San Andreas modunu ücretsiz olarak indirip oynamanızı tavsiye ediyoruz. Çok keyifli bir GTA deneyimi yaşayacaksınız.


GTA 4’ü San Andreas’ta Oynama Zamanı

GTA için belkide geliştirilmiş tüm zamanların en iyi modu San Andreas modu diyebiliriz. GTA V oyunu çıkmasına rağmen hala milyonlarca oyun tarafından GTA IV San Andreas oynanmaya devam ediyor.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA oyununu San Andreas şehrinde oynamanıza izin veren bu mod ile oldukça eğlenceli vakit geçirmek mümkün. San Andreas şehrinde geçen bu oyunda bir çok yenilik ve değişiklik bulunuyor. Ufak detaylara kadar düşünülen bu yeni şehirde karakterlerden araçlara kadar büyük değişiklikler yer alıyor.

GTA IV San Andreas oyununda çete kavgaları, yarışlar ve farklı silahlar kullanarak diğer çeteleri yok etmeye çalışacaksınız.

GTA IV San Andreas Video

GTA IV San Andreas oyununu bilgisayarınızda oynayabilmeniz için Grand Theft Auto IV zaten bilgisayarınızda yüklü olması gerekir.

GTA IV San Andreas

GTA IV San Andreas Oyun Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1,8 GB
Dil: İngilizce
Versiyon: BETA 3 “World Enhancement”
İşletim Sistemi: Windows
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “GTA 4 San Andreas İndir Yükle Ücretsiz – GTA IV: San Andreas Modu”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler