GTA 5 Drift Modu İndir – GTA 5 Drift Yapma Modu Yükle

GTA 5 Drift Modu modu sayesinde GTA 5 oyunundan çok daha fazla keyif alabilirsiniz. Harika driftler yapmak ve diğer akrobasi hareketlerini bu yama sayesinde yapabilirsiniz. GTA 5 Drift Modunun nasıl kullanıldığını ve oyunda nasıl drift yapabileceğinizi detaylı olarak anlatıyoruz. İşte GTA 5 hayranları için GTA 5 Drift Modu…


GTA 5 Oyununda Drift Yapmak

GTA 5 Drift Modu sayesinde GTA 5 oyunundan daha fazla keyif alabileceksiniz. İnanılmaz hareketler ve akrobasi gösterileri yapabilirsiniz. Ücretsiz olarak bu GTA 5 modunu indirebiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA 5 Drift Modu ile oyunun ayarlarına müdahale edebiliyor ve araçların sürüş dinamiklerini değiştirerek eğlenceli bir hale getirebiliyorsunuz. Arabaların drift yaparak gitmesini sağlayabileceğiniz gibi fren gücünü ve süspansiyon ayarlarını da değiştirebiliyorsunuz.

GTA5 Drift

GTA 5 Drift Modu Kullanımı

GTA 5 Drift Modunu kullanabilmek için GTA 5’in orjinal dosyalarını değiştirmenize gerek yok. Ayrıca Open IV gibi mod yükleme aracı kullanmanıza da gerek yok. Çünkü kullanımı va çalıştırması çok kolay.

GTA 5 Drift Modunu kullanabilmek için tek yapmanız gereken indirdiğiniz dosya içerisindeki .exe uzantılı dosyayı çalıştırmak. Oyun açık iken bu .exe uzantılı dosyayı çalıştırıp istediğiniz ayar değişikliklerini yapmanız gerekiyor.

GTA 5 oyunu içerisinde drift modunu aktif etmek  ve devre dışı bırakmak için ise F5 tuşuna basmanız yeterli.

Dikkat: Bu mod resmi bir mod olmadığı için orjinal GTA 5 sürümlerine sahip olanlar GTA sunucuları tarafından banlanabilirler. Bu yüzden sorumluluk kullanıcıya aittir. Ve bu modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz.

GTA 5 Drift Modu Videosu

GTA 5 Drift Modu Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,2 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 2.2
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “GTA 5 Drift Modu İndir – GTA 5 Drift Yapma Modu Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler