GTA 5 Hulk Modu İndir – GTA 5 İçin Yeşil Dev Hulk Modu İndir Yükle

Efsanevi süper kahraman Hulk, şimdi de GTA 5 oyunu için geldi. GTA 5 Hulk Modu sayesinde Yeşil Dev Hulk ile GTA 5 oyunu oynayabilirsiniz. GTA 5 Hulk Modu ile oyunu oynarken bütün şehrin altını üstüne getirebilirsiniz. Hulk karakteri önüne çıkan herşeyi fırlatıp, şehri tek bir zıplama ile katedebiliyor. İnanılmaz bir heyecan için GTA 5 Hulk Modunu indirin.


Yeşil Dev Hulk GTA 5’de!

GTA 5 Hulk Modu sayesinde GTA 5 oyununa bambaşka bir heyecan geliyor. Asi süper kahraman Hulk, GTA 5 oyununa çok farklı bir heyecan katacak. Filmlerde gördüğümüz ortalığı yıkıp döken yeşil dev Hulk, şimdi de GTA 5 oyununda ortalığı yıkıp dökecek.

Sponsorlu Bağlantılar

Hulk olarak oyunu oynadığınız vakit ne bir silaha ihtiyacınız var ne de bir araca. Çünkü Hulk’a hiçbir silah işlemiyor ve bütün silahlardan daha yıkıcı bir etkiye sahip. Ayrıca tek bir zıplama ile şehrin yarısına kadar gidebildiğiniz için araca da ihtiyacınız yok.

GTA 5 oyununda Hulk karakteri önüne çıkan her şeyi kaldırıp fırlatabiliyor. Araba, direkler, trenler, tankerler ve çevresinde gördüğü diğer şeyleri kaldırıp fırlatabiliyor. Böylece şehri yerle bir edebiliyor. Bambaşka bir GTA 5 deneyimi için GTA 5 Hulk Modunu indirin.

GTA 5 Hulk Modu

GTA 5 Hulk Modu Videosu

GTA 5 Hulk Modu Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 0,6 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “GTA 5 Hulk Modu İndir – GTA 5 İçin Yeşil Dev Hulk Modu İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler