GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu İndir Yükle

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu sayesinde GTA 5 oyununu Lara Croft olarak oynayabileceksiniz. Tomb Raider oyunlarının kahramanı olan Lara Croft’u bir çok farklı kostümle GTA 5’de göreceğiz. GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modunu nasıl indirip kullanacağınızı da bu sayfada bulabileceksiniz.


GTA 5 Oyununu Lara Croft Olarak Oynayın

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu sayesinde GTA 5 oyunundan daha fazla keyif alabileceksiniz. GTA 5 oyununu farklı bir şekilde oynamak ayrı bir heyecan katacak.

Sponsorlu Bağlantılar

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modunda GTA 5 oyununu Lara Croft ile oynayacaksınız. Tomb Raider oyunlarının kahramanını GTA 5 oyununda göreceksiniz ve Los Santos’ta farklı bir maceraya atılmış olacaksınız. Bir çok farklı kostümle karşımıza çıkan Laa Croft’u GTA 5’de de göreceksiniz.

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu Kullanımı

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu indirip oynayabilmek için ilk yapmanız gereken mod yükleme aracı olan Open IV Package Installer programını indirmenizdir. Daha sonra bu mod yükleme aracını kullanarak indireceğiniz arşiv dosyasının içindeki dosyaları GTA 5 dosyalarıyla değiştirmeniz gerekiyor. Hangi dosyaları değiştireceğinizi arşiv dosyasının içerisindeki installation!.txt dosyalarından öğrenebilirsiniz.

Dikkat: Bu mod resmi bir mod olmadığı için orjinal GTA 5 sürümlerine sahip olanlar GTA sunucuları tarafından banlanabilirler. Bu yüzden sorumluluk kullanıcıya aittir. Ve bu modu yüklemeden önce oyun dosyalarınızı yedeklemenizi öneririz.

GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 63 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.2
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “GTA 5 Tomb Raider Lara Croft Modu İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler