Güvenli İnternet ve Tarayıcı Programı İndir – AVG Web TuneUp İndir Yükle Ücretsiz

WEB tarayıcı güvenliğini sağlamak için AVG Web TuneUp programını kullanabilirsiniz. AVG Web TuneUp programı ile web üzerinde hiçbir iz bırakmadan gezinebilir ve güvenli aramalar yapabilirsiniz. Hangi sitenin güvenli hangi sitenin ise tehlikeli olduğunu görebilirsiniz.


AVG Web TuneUp İle Gizli ve Güvenli Aramalar

AVG Web TuneUp programı internet tarayıcısı üzerinde güvenli arama yapmanızı, bilgilerinizin güvende kalmasını ve kontrolün sizde olmasını sağlıyor. Gizli tehditlerden ve izleyicilerden korunmak için AVG Web TuneUp programını kullanabilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Tarayıcınızı daha güvenli bir hale getiren AVG Web TuneUp programı, ziyaret ettiğiniz web sitelerinin güvenli mi tehlikeli mi olduklarını size gösteriyor.

Aynı zamanda hangi sitelerin sizin bilgilerinizi topladığını göstererek izin verip vermemenizi de sağlar. Bu özellik şuan için sadece Firefox ve Internet Explorer’da kullanılabilmektedir.

Eklentinin Tarayıcı Temizleyici özelliği sayesinde tüm tarama geçmişinizi ve çerezleri tek tıkla silebilirsiniz. Bu özellik şuan için sadece Firefox ve Internet Explorer’da kullanılabilmektedir.

AVG Web TuneUp

İnternet tarayıcınızın varsayılan ana sayfasını ve arama motorunu da değiştirebilirsiniz. Bu özellik şuan için sadece Firefox ve Internet Explorer’da kullanılabilmektedir.

NOT: Tam işlevsellikle Internet Explorer ve Firefox tarayıcılarında kullanılabilmektedir. Chrome tarayıcısında yalnızca Secure Search kullanılabilmektedir.

AVG Web TuneUp Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 203 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: 1.0
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Güvenli İnternet ve Tarayıcı Programı İndir – AVG Web TuneUp İndir Yükle Ücretsiz”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler