Hafıza Kartından Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – 7-Data Card Recovery İndir

7-Data Card Recovery programı hafıza kartları üzerindne silinmiş ve bozulmuş verileri kurtarmanızı sağlar. Cep telefonu ve dijital fotoğraf makinesinde kullandığınız SD, MicroSD, SDHC ve CF kartlar üzerinde ve USB bellekler ve yerel sürücüler üzerinde yer alan silinmiş dosyaları kurtarmaya yarar.


Silinen Dosyaları Kurtarma Programı

7-Data Card Recovery programı Türkçe dil desteğine sahip olan harika bir dosya kurtarma programıdır. 7-Data Card Recovery, hemen hemen her koşulda dosyaları kurtarır. Bu program ile yanlışlıkla silinen dosyalar, hafıza kartından, fotoğraf makinesinden ve cep telefonundan silinen fotoğraf, video ve diğer belgeleri kurtarabilirsiniz. Ayrıca USB bellekler ve yerel sürücülerden de silinmiş dosyaları kurtarabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

7-Data Card Recovery programı ile sabit sürücüler ve mobil depolama aygıtlarından veri kurtarmak mümkündür. Belgeleri, e-postaları, fotoğrafları, videoları, ses dosyalarını ve daha fazlasını bu program ile kurtarabilirsiniz. Programın ücretsiz sunulan deneme sürümünde 1GB veri kurtarmak mümkündür.

Kazayla silinen veri ve dosyaları kurtarmak için tasarlanmıştır. 7-Data Recovery, gelişmiş tarama teknolojisi ve yeniden yapılandırma algoritmasını kullanarak silinen verileri kurtarmanıza yardımcı olur.

SD kartlar, Kamera ve diğer bellek kartlarından kayıp görüntü, ses ve video dosyalarını kurtarmanıza olanak tanıyan özel bir medya kurtarma seçeneği sunar.

Cep telefonları, büyük miktarda veriyi günlük olarak işler ve saklarlar. Bununla birlikte, cep telefonunun hafıza kartı birçok kez bozuk, erişilemez gibi hatalar vererek hayati veri kaybına neden olur. 7-Data Recovery, cep telefonlarınızın erişilemeyen veya biçimlendirilmiş hafıza kartından silinen verileri / fotoğrafları / videoları kurtarabilir.

Dijital Fotoğraf Makinesi veya cep telefonu tarafından kullanılan hafıza kartı için SD Kartı, MicroSD, SDHC, CF (Compact Flash) Kart gibi çeşitli hafıza kartlarından, kayıp, silinmiş, bozuk veya biçimlendirilmiş fotoğraf ve video dosyalarını etkin bir şekilde kurtarabilir. XD Picture Card, Memory Stick ve daha fazlası için destek sunar.

7-Data Card Recovery

7-Data Card Recovery Program Detayları

Lisans:   Deneme Sürümü
Boyut:   2.2 MB
Dil:   Türkçe
Versiyon:   1.1
İşletim Sistemi  Windows XP ve Üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Hafıza Kartından Silinen Dosyaları Kurtarma Programı – 7-Data Card Recovery İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler