İndirme Yöneticili, Proxy Destekli ve Hızlı Tarayıcı İndir – Citrio İndir Yükle

Gelişmiş, hızlı ve çok fonksiyonel bir tarayıcı olan Citrio, alternatif tarayıcı arayanlarla için vazgeçilmez olabilir. Çünkü bu tarayıcıda dahili olarak İndirme Yöneticisi, Torrent İndirici, Proxy Yönetici, Video Downloader gibi çok faydalı dahili eklentiler yer almaktadır.


Hızlı ve Gelişmiş Alternatif Tarayıcı: Citrio

Citrio tarayıcısı ile birlikte Download Manager, Torrent Manager, Proxy Manager, Video Downloader gibi çok faydalı dahili eklentiler de beraber gelmektedir.

Sponsorlu Bağlantılar

Citrio basit web tarama işlevinin ötesine ulaşmak için fonksiyonları geniş bir yelpazede kullanan yeni nesil tarayıcıdır. Citrio ile anında, herhangi bir ek yazılım olmadan proxy sunucularına bağlanmak, video dosyaları ile medya dosyalarını indirmek, sosyal medya üzerinden bağlantıları ve çok daha fazlası paylaşabilirsiniz. Citrio tamamen ücretsiz, kullanımı kolay ve basit bir görünüme sahiptir.

Citrio Download Manager ile, diğer tarayıcıların indirme yöneticilerinden birkaç kat daha hızlı bir şekilde dosyaları indirmek, indirme duraklatmak ve istediğiniz zaman bunları devam ettirmek mümkündür. Citrio yerleşik herhangi bir ek yazılım indirmeye gerek kalmadan direkt tarayıcı içinde yer alır ve torrent dosyalarını ve bağlantıları indirmenize olanak tanıyan torrent istemcisi de sunar.

Citrio tarayıcısı Twitter, Facebook ve Google+ çok daha kolay ve daha hızlı bir şekilde paylaşım işlemini yapar. Citrio Proxy Widget kolayca proxy sunucuları üzerinden Web’i taramanıza izin verir. Tarayıcı en son güvenlik önlemleri sayesinde son derece güvenlidir. Yerleşik malware ve phishing koruması sayesinde, Citrio tehditlere karşı hep koruma altındadır. Ayrıca asla kişisel bilgilerinizi toplamaz ve gizliliğinize saygı duyar. Daha ne olsun…

Citrio

Citrio Program Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 711 KB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows XP, Vista, 7, 8
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “İndirme Yöneticili, Proxy Destekli ve Hızlı Tarayıcı İndir – Citrio İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler