Instagram İçin Masaüstü Kontrol Uygulaması – Instagrille İndir Download Yükle Bedava

Instagram uygulamasını masaüstünen kontrol etmek isteyenler için Instagrille programı biçilmiş kaftandır. Bu program ile Instagram hesabınızdaki yayın akışları, profil görünütüleme, yorum yapma, arama ve beğenme (likes) gibi işlemlerini bilgisayar masaüstünden yapmanıza imkan tanıyor.


Instagrille İle Instagram Masaüstüne Geliyor

Instagram uygulamasını masaüstünen kontrol etmek isteyenler için Instagrille programı biçilmiş kaftandır. Bu program ile Instagram hesabınızdaki yayın akışları, profil görünütüleme, yorum yapma, arama ve beğenme (likes) gibi işlemlerini bilgisayar masaüstünden yapmanıza imkan tanıyor.

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 778 KB
Dil: İngilizce
İşletim Sistemi: Win8/Win7/Vista
Sponsorlu Bağlantılar

Facebook’un satın almasıyla gücüne güç katan ve oldukça büyüyenfotoğraf paylaşım uygulaması Instagram’ı masaüstü bilgisayarlarında da kullanmak isteyenlere için geliştirilen bu küçük yazılım oldukça kullanışlı.

Instagrille

Instagrille, Instagram kullanıcılarının yayın akışlarıprofil görüntüleme,yorum yapma, arama ve beğenme gibi işlemlerini masaüstübilgisayarlara getiren ücretsiz bir yazılım. Bu yazılım ile ayrıca sevdiğiniz fotoğrafları başkalarıyla paylaşabilir ve bilgisayarınıza kaydedebilirsiniz.

Ancak şunu da hatırlatalım yeni bir hesap oluşturmak ya da fotoğraf eklemek istediğinizde bu işlemleri sadece mobil cihazlarınızdan yapabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “Instagram İçin Masaüstü Kontrol Uygulaması – Instagrille İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler