İnternet Tarayıcı Virüsü Temizleme Programı – CWShredder İndir

CWShredder isimli bu küçük boyutlu program özellikle tarayıcınıza bulaşan virüsleri temizliyor. İnternet tarayıcınızın giriş sayfasını değiştiren, sürekli istenmeyen siteleri açan ve bilgisayarınızı yavaşlatan virüsleri silerek ortadan kaldırır.


CWShredder İle Tarayıcı Giriş Sayfanızı Temizleyin

Trend Micro tarafından geliştirilen ve ücretsiz olarak sunulan CWShredder programı ile bilgisayarınızdaki tarayıcıların arama sayfalarına bulaşan siteleri temizleyebiliyorsunuz. Tarayıcınızı açtığınızda özellikle cinsel içerikli siteler açılıyor ise CWShredder programı ile bütün bu siteleri temizlemeniz mümkün.

Sponsorlu Bağlantılar

CWShredder programı tarayıcınıza bulaşan tarayıcı korsanlarını kaldırır. Bilgisayarınıza bulaşan CoolWebSearch onlarca yer imi (çoğunlukla cinsel içerikli web siteleri) kurar, giriş sayfanızı sormadan değiştirir ve siz düzelttikçe o sürekli olarak yeniden değiştirir. Ayrıca, bilgisayarınızın performansını önemli derecede yavaşlatır ve Microsoft Windows’un donmasına, çökmesine veya rasgele yeniden başlatılmasına neden olan değişiklikler yapar.

Ancak CWShredder programı ile bütün bu sorunlardan kolaylıkla kurtulabiliyorsunuz.

cwshredder

CWShredder Detayları

Lisans:   Ücretsiz
Boyut:   520 KB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistemi   Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “İnternet Tarayıcı Virüsü Temizleme Programı – CWShredder İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler