İnternetten Online Google Haritalar Servisi – Google Maps İndir Yükle

Google Maps yani Google Haritalar servisi son derece kolay bir kullanıma sahip olan müthiş uydu görüntülerinin olduğu bir harita servisidir. Çok gelişmiş bir harita servisi olan Google Maps, sahip olduğu araçlar sayesinde sokaklarda dolaşabilir, yol tarifi alabilir ve kendi haritalarınızı oluşturabilirsiniz.


Google Haritalar İle Dünyayı Gezin

Google Maps ile çevrimiçi harita servisini kullanabilirsiniz. Dünyanın herhangi bir yerini bulmak, bir yerden başka bir yere gitmek ve orada dolaşmak Google Maps ile çok kolay.

Sponsorlu Bağlantılar

Oturduğunuz yerden Google Haritalar uygulamasının web sürümünü kullanarak dünyayı parmaklarınızın ucuna getirebilirsiniz. Şehirleri en ince ayrıntısına kadar gezebilirsiniz. Haritayı yakınlaştırmak için tek yapmanız gereken farenin tekerleğini kullanmak.

Google Haritalar’ın sokak görünümü özelliği sayesinde gerçek sokak görüntülerine de ulaşabiliyorsunuz. Bir haritadan daha fazlasını sunan Google Maps, fotoğraflar, web kameraları ve Wikipedia makaleleri ile yerler hakkında daha fazla bilgi sahibi olabiliyorsunuz. İki nokta arasındaki yol tariflerini hesaplanması gibi faydalı araçları da kullanabilirsiniz.

Google Haritalar, herhangi bir yeri bulmak, yol tarifi almak ve dünyanın en önemli şehirlerin çevrimiçi bir şekilde gezmenin en iyi yoludur.

google maps-google haritalar

Google Maps Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: – MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “İnternetten Online Google Haritalar Servisi – Google Maps İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler