iPhone İçin WhatsApp Messenger İndir – Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Arama

WhatsApp Messenger uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızdan sevdiklerinizle iletişime geçin. Ücretsiz mesajlaşın, sesli aramalar yapın, video aramalar yapın ve birbirinize sesli mesajlar, fotoğraf, video ve belgeler gönderin.


iPhone ve iPad İçin WhatsApp İndirin

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazların olmazsa olmaz uygulamalarından birisi de WhatsApp Messenger uygulamasıdır. WhatsApp uygulaması mesajlaşma ve aramalar yapmak için en popüler uygulama konumuna geldi. Sadece normal kullanıcılar değil aynı zamanda büyük markalar ve şirketler de WhatsApp Messenger üzerinden müşterileri ile iletişime geçiyor.

WhatsApp Messenger için tek şart internet bağlantısının olmasıdır

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlarınızda WhatsApp Messenger uygulaması ile tüm sevdikleriniz ile ücretsiz bir şekilde mesajlaşabilirsiniz. Telefonun hücresel veri ağını kullanarak yada WiFi ağı üzerinden tüm dünya ile iletişimde kalabiliyorsunuz.

Ücretsiz sesli aramalar ve video arama yapın

iOS cihazlarınızda yine internet üzerinden sevdikleriniz sesli ve görüntülü bir şekilde arayabilirsiniz. Operatörünüzün sunduğu internet paketi üzerinden yada Wifi ağı üzerinden dilediğiniz herkesi sesli olarak arayabilir veya video araması yapabilirsiniz. Video araması yapabilmeniz için telefonunuzun video arama özelliğinin olması gerekir.

iPhone ve iPad cihazlarınız ile fotoğraf, video veya belge gönderin

WhatsApp Messenger ile arkadaşlarınız ile birbirinize fotoğraf gönderebilir, video gönderebilir yada diğer belgeleri gönderebilirsiniz. İster galerinizden daha önce çekmiş olduğunuz fotoğraf veya videolar seçin gönderin, isterseniz de direk WhatsApp üzerinden anında fotoğraf veya video çekin gönderin. Üstelik videoları göndermeden önce önizleme yapabiliyor ve videoları kırpabiliyorsunuz.

Arkadaşlarınıza sesli mesajları gönderin

iPhone ve iPad ile WhatsApp Messenger’dan sesli mesajlarda göndermek çok kolay. Tek yapmanız gereken mesaj ayazma alanının yanında yer alan mikrofon butonuna basılı tutarak konuşmaktır. Özellikle araba kullanırken veya yazmak için zamanınız yoksa bu özellik fazlasıyla işinize yarayacaktır.

Konum paylaşın ve grup sohbetleri yapın

iOS işletim sistemli cihazlarınız üzerinden sevdiklerinizle ve aileniz ile grup sohbetleri yapabilirsiniz. Örneğin sadece aile bireylerinden oluşan bir grup kurun ve bütün özelinizi buradan paylaşın.

Ayrıca bulunduğunuz konumu da WhatsApp Messenger üzerinden paylaşabilirsiniz. Harita üzerinden konumunuzu seçin ve istediğiniz kişiye gönderin.

Kaydolma, senkronize etme, sohbet şifreleme ve çevrimdışı mesajlar

WhatsApp Messenger’a kaydolmak çok kolay. Tel yapmanız gereken telefon numarınızı girmek. Sevdiklerinize ulaşmak için ise telefon rehberi ile eşitlemeniz yeterli. Sohbetleri ise uçtan uca şifreleme yöntemini kullanarak şifreleyebilirsiniz. Çevrimdışı olduğunuz zamanlarda ise mesajları almaya devam edersiniz. Çevrimiçi olduğunuzda WhatsApp Messenger size mesajları iletir.

WhatsApp Messenger (iOS) Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 139 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone İçin WhatsApp Messenger İndir – Mesajlaşma, Sesli ve Görüntülü Arama”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler