iPhone ve iPad İçin 2. El Eşya Alıp Satma Uygulaması – letgo: İkinci El Eşyaları Al ve Sat İndir Yükle

iOS için geliştirilen letgo: İkinci El Eşyaları Al ve Sat uygulaması ile ikinci el eşyalarınızı çok kolay bir şekilde satışa çıkarabilir ve ikinci el eşyaları satın alabilirsiniz. Ücretsiz ve hiçbir komisyon talep etmeyen letgo uygulaması ile iPhone ve iPad üzerinden 2. el eşya alıp satabilirsiniz.


iOS Cihazlarınızdan 2. El Eşyalarınızı Satın

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız üzerinden ikinci el eşyalarınızı satışa çıkarabilirsiniz. Letgo uygulaması ile çok kısa sürede ikinci el eşyalarınızı satışa sunabilirsiniz. iPhone ve iPad ile ücretsiz ve kolay bir şekilde 30 saniyede ikinci el eşyanızın resmini çekip letgo üzerinden satışa sunabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

İhtiyacınız olmayan ve kullanmadığınız eşyaları nakite çevirmenin en kolay yolu bu eşyaları internet üzerinden satmaktır. Aynı zamanda ihtiyacınız olan ikinci el eşyaları da sizin gibi satıcılardan çok uygun fiyatlara satın alabilirsiniz.

Alıcı ve satıcılar hakkında bilgiler alabilir ve güvenli bir şekilde satın alımı gerçekleştirebilirsiniz. Kullanıcılarla mesajlaşabilir ve pazarlıklar yapabilirsiniz. Araba ve motosiklet; elektronik; giyim ve aksesuar; bebek ve çocuk; spor, eğlence ve oyunlar; ev ve bahçe; film, kitap ve müzik gibi çok sayıda kategoride ürünü letgo üzerinden satın alabilir yada kendiniz satış yapabilirsiniz.

letgo ios

Letgo uygulamasının en güzel yanlarından birisi ise 5 fotoğrafa kadar ücretsiz listeleme hakkı sunması ve herhangi bir yüzde, komisyon veya işlem ücreti talep etmemesidir.

letgo: 2. El Eşyaları Al & Sat Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 33 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin 2. El Eşya Alıp Satma Uygulaması – letgo: İkinci El Eşyaları Al ve Sat İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler