iPhone ve iPad İçin Agar.io Benzeri Tank Savaşı Oyunu – diep.io İndir

iOS cihazlar için geliştirilen diep.io oyunu oldukça eğlenceli bir tank savaşı oyunudur. Agar.io benzeri bir oyun olan bu oyunda rakiplerinizi tanklarla vurarak öldürüyor ve hayatta kalmaya çalışıyorsunuz. iPhone ve iPad cihazlarınızda oyunda ilerledikçe tankınızı ve silahlarınızı geliştiriyorsunuz.


iOS İçin diep.io Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad  cihazlar için Agar.io benzeri bir oyun daha. diep.io oyunu Agar.io ile benzerlikler sergilese de oynanış olarak farklı bir oyun. iPhone ve iPad için diep.io oyunu online olarak çok büyük ilgi görmesinin ardından mobil cihazlar için de çıkış yaptı.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlar için diep.io oyunu bir türk tank savaşı oyunudur. Diğer oyuncularla savaşıyor ve karşınıza çıkan engelleri tankınızla ateş ederek ortadan kaldırıyorsunuz. Oyunda ilerledikçe tankınızda güçleniyor ve daha güçlü silahlara sahip oluyorsunuz.

diep.io Oynanış Videosu

diep.io oyununda ilerledikçe tankınızı geliştiriyor ve güdümlü füzeler, makineli tüfekler ve daha bir çok farklı silaha sahip oluyorsunuz. Oyunda hem karşınıza çıkan rakipleri yok etmeye çalışıyorsunuz hemde sizi yok etmeye çalışan rakiplere karşı hayatta kalmaya çalışıyorsunuz.

diep io

diep.io Oyun Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut:  36 MB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  iOS 6.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

One thought on “iPhone ve iPad İçin Agar.io Benzeri Tank Savaşı Oyunu – diep.io İndir”

  1. arda dedi ki:

    HACK

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler