iPhone ve iPad İçin Agar.io Benzeri Yılan Oyunu – slither.io İndir Yükle

iPhone, iPad ve iPod touch için slither.io oyunu tıpkı Agar.io oyunu gibi bir oyundur. Oldukça eğlenceli ve bağımlılık yapan bir oyun olan slither.io, bir tür yılan oyunudur. Kendi yılanınızı en büyük yapmak için uğraşırken rakiplerinizi yememeye özen göstermeniz gerekiyor. Aksi takdirde yılanınız parçalara ayrılıp başka yılanlara yem oluyor.


iOS İçin slither.io Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızda oynayabileceğiniz ilginç oyunlardan birisi de slither.io oyunudur. Agar.io oyunu benzeri bir oyun olan slither.io oyununda bir yılanı kontrol ediyorsunuz. Ve en büyük yılana sahip olmaya çalışıyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS için yılan oyunu olan slither.io oyununda en önemli kural başka yılanları bilerek yemeye çalışmamak. Başka yılanları yemeye çalıştığınızda kendiniz patlayıp yok oluyor ve başka yılanlara yem oluyorsunuz.

En küçük yılanların bile en büyük yılanları tuzağa düşürüp kendisini yedirmeyi başarmaları sonucunda onları birincilikten edebiliyor olması oyunun en güzel yanlarından birisidir. iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınıza bu oyunu ücretsiz olarak indirip oynayabilirsiniz.

slither.io oyunu

slither.io Oyun Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 24,7 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 6.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Agar.io Benzeri Yılan Oyunu – slither.io İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler