iPhone ve iPad İçin Batman Oyunu – Batman – The Telltale Series İndir

iPhone ve iPad için Batman – The Telltale Series oyununu indirerek yeni bir Batman hikayesinin başlayın. Diğer aksiyon dolu Batman oyunlarından farklı olarak hikaye odaklı ilerleyen Batman – The Telltale Series oyununda Gotham şehrinin koruyun.


iOS İçin Yeni Batman Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad için Batman – The Telltale Series oyunu ile yeni bir maceraya hazır olun. iPhone ve iPad için Batman – The Telltale Series  oyunu eski Batman oyunlarından farklı olarak hikaye modunda ilerliyor. Batman’ın vereceği kararların kaderini belirlediği oyunda aksiyon da yeterli seviyede var.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlarınızda Batman karakterine bürünüp, Bruce Wayne’nin kendi dünyası ile ilginç bilgilere ulaşacak ve çok önemli kararlar vermek zorunda kalacaksınız. Bruce Wayne olarak suç dünyasının içine dalıyor Gotham City’nin kaderini çiziyorsunuz. Aldığınız kararların Gotham City’nin geleceğini belirlemede önemli roller oynayacağını unutmayın.

iPhone ve iPad için Batman – The Telltale Series oyunu isminden de anlaşılacağı üzere 5 seriden oluşuyor. Oyunu satın alınca ilk olarak 1. seri açılıyor ve daha sonra belirli zaman aralıkları ile diğer bölümlerde oynanmaya açılıyor.

batman-the-telltale-series

Batman – The Telltale Series Videosu

Batman – The Telltale Series Detayları

Lisans:  Ücretli
Boyut:   900 MB
Dil:   İngilizce
Versiyon:   Son Sürüm
İşletim Sistem   iOS 9.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Batman Oyunu – Batman – The Telltale Series İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler