iPhone ve iPad İçin Bitkiler ve Zombi Oyunu – Plants vs. Zombies 2 İndir

iPhone ve iPad cihazlarınız için eğlenceli bir zombi oyunu. Plants vs. Zombies 2 oyunu ilk oyunun devamı ve yeni grafiklerle, yeni bitkilerle, yeni zombilerle ve yeni özelliklerle geliyor. iOS için Plants vs. Zombies 2 oyununda zamanda yolculuk ederek farklı zamanlarda bitkilerle zombi öldürmeye devam ediyoruz.


iOS İçin Plants vs. Zombies 2 Oyunu

Sevilen oyun Plants vs. Zombies oyununun ikinci versiyonu olan Plants vs. Zombies 2 oyunu iOS kullanıcıları tarafından çok sevildi. iPhone ve iPad cihazlarınızda bitkilerle zombileri öldürdüğümüz Plants vs. Zombies 2 oyunu ilk oyuna nazaran daha gelişmiş özelliklere sahip.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS cihazlarınızda Plants vs. Zombies 2 oyununu oynarken zamanda yolculuk yaparak vahşi batıya gidiyor, Antik Mısır’a gidiyor ve korsanların hakim olduğu denizlere gidiyoruz. Bu farklı zamanlarda da bitkileriniz ile zombileri öldürmeye devam ediyorsunuz.

Plants vs. Zombies 2

iPhone ve iPad için Plants vs. Zombies 2 oyununda yeni bitkiler de göreceksiniz. Bu bitkilerin gücünden faydalanarak zombilerle savaşta yeni stratejiler geliştirebiliyorsunuz. Ayrıca bu bitkilerle zombi öldürme oyunu içerisinde mini oyunlarda bulunuyor.

Plants vs. Zombies 2 oyunu ücretsiz sunulmasına karşın uygulama içi satın alma seçenekleri sunuyor.

Plants vs. Zombies 2 Video

Plants vs. Zombies 2 Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 76 MB
Dil: İngilizce
Versiyon: Son sürüm
İşletim Sistemi: iOS 6.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Bitkiler ve Zombi Oyunu – Plants vs. Zombies 2 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler