iPhone ve iPad İçin En Gerçekçi Basketbol Oyunu – NBA 2K17 İndir

iPhone ve iPad için en iyi basketbol oyunu olan NBA 2K17 oyununu hemen indirin. iOS cihazlar için en iyi basketbol oyunu olan NBA 2K17 oyununda basketbola doyacaksınız. Yeni oynanış özellikleri, kariyer modu, EuroLeague de dahil olmak üzere bir çok yenilik sizi bekliyor.


iOS İçin NBA 2K17 Oyunu

iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarda en sevilen basketbol oyunlarının başında hiç şüphesiz NBA 2K serisi gelmektedir. Yine iOS cihazlar için en sevilen spor oyunlarından birisi olacak NBA 2K17 oyunu, gerçekçi oynanışı ile herkesi kendisine hayran bırakıyor.

Sponsorlu Bağlantılar

NBA 2K17 oyununda bir çok yenilik ve gelişmiş özellik bulunuyor. Oyundaki oynanış dinamikleri baştan aşağı yenilenmiş durumda ve fiziksel denetleyici desteği getirldi. Benim Kariyerim modu ile birlikte rozet sistemi, oyuncu ekipmanları ve tatil günü simülasyonu da gelmiş durumda.

nba-2k17

iPhone ve iPad cihazlar üzerinden NBA 2K17 oyununda yeni efsane oyuncularla oyunu oynayabiliyorsunuz. Ayrıca NBA’den sonra en iyi basketbol ligi olarak kabul edilen EuroLeague de genişletilmiş bir halde oyunda yerini aldı.

NBA 2K17 Video Tanıtım

NBA 2K17 Oyun Detayları

Lisans:  20,99 TL
Boyut:  2,91 GB
Dil:  İngilizce
Versiyon:  Son Sürüm
İşletim Sistem  iOS 9.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin En Gerçekçi Basketbol Oyunu – NBA 2K17 İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler