iPhone ve iPad İçin Eski Fotoğraf Efektleri Uygulaması – CamWow Retro İndir Download Yükle Bedava

Fotoğraflara eski görünümü kazandırmak ister misiniz? iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızdaki fotoğraflarınıza eski efektler uygulayarak nastalji havası estirebilirsiniz. CamWow Retro uygulamasını ücretsiz indirin ve eski resim efektlerini resimlerinize uygulayın.


CamWow Retro ile eski resimleri yapmak çok kolay

Fotoğraflara eski görünümü kazandırmak ister misiniz? iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınızdaki fotoğraflarınıza eski efektler uygulayarak nastalji havası estirebilirsiniz. CamWow Retro uygulamasını ücretsiz indirin ve eski resim efektlerini resimlerinize uygulayın.

Fiyat : Ücretsiz
Dil : İngilizce
Boyut : 9.1 MB
Gerekli Sürüm : iOS 4.3 ve üzeri

CamWow Retro indir, CamWow Retro iPhone, CamWow Retro iPad, Fotoğraflara eski efektler verme, Eski fotoğraflar oluşturma

Sponsorlu Bağlantılar

CamWow Retro

CamWow Retro uygulaması ile çektiğiniz resimlere efektler ekleyip çok güzel bir hale sokabileceğiniz bir uygulamadır.Çok çeşitli resim efektleri ile çektiğinizi güzel resimler artık daha da güzel olacak!

CamWow Retro ile ister resmi telefonunuzdan seçin isterseniz o anda kamera ile çekin. Dilediğiniz görseli ekleyin ve anında Facebook ve Twitter da paylaşın.

Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Eski Fotoğraf Efektleri Uygulaması – CamWow Retro İndir Download Yükle Bedava”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler