iPhone ve iPad İçin Facebook ve Instagram 1 Saniyelik Video Uygulaması İndir – Boomerang from Instagram İndir Yükle

Boomerang from Instagram uygulaması, iPhone, iPa ve iPod touch cihazlarda fotoğraflardan video oluşturmanıza yarayan harika bir uygulamadır. Uygulama 10 adet fotoğrafınızı peş peşe çekiyor ve bu fotoğraflardan 1 saniyelik kısa bir video oluşturuyor. Bu videoyu da dilerseniz Facebook ve Instagram hesaplarınızda arkadaşlarınız ile paylaşıyorsunuz.


Boomerang from Instagram İle 1 Saniyelik Videolar Yapın

iPhone, iPad ve iPod Touch cihazlarınız için Instagram’dan Boomerang uygulaması çıktı. Instagram tarafından ücretsiz olarak yayımlanan Boomerang from Instagram uygulaması sayesinde mini videolar hazırlayıp Facebook ve Instagram’da paylaşabiliyorsunuz.

Sponsorlu Bağlantılar

iOS işletim sistemli akıllı cihazlarınızın ön ve arka kameralarını kullanarak çektiğiniz fotoğraflardan 1 saniyelik kısa videolar oluşturuyor. Uygulamanın kullanımı oldukça basit. Sadece çekim yapma ve paylaşma butonlarının bulunduğu uygulama ile çekim yaptığınız an 10 adet fotoğraf peş peşe çekiyor ve bunu 1 saniyelik video haline getiriyor.

Hazırladığınız videoları Instagram’da ve Facebook’ta paylaşabiliyorsunuz.

Instagram'dan Boomerang

Boomerang from Instagram Uygulama Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 11,2 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Facebook ve Instagram 1 Saniyelik Video Uygulaması İndir – Boomerang from Instagram İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler