iPhone ve iPad İçin Fenerbahçe Yandex İndir – Fenerbahçe Yandex iOS Uygulaması İndir Yükle

iOS için geliştirilen Fenerbahçe Yandex tarayıcısı sayesinde Fenerbahçe taraflarları iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarında hem arama yapacaklar hemde kulübüne destek olacaklar. iPhone ve iPad için Fenerbahçe Yandex tarayıcısını hemen indirin.


iOS İçin Fenerbahçe Yandex Uygulaması

Fenerbahçe taraftarının kulübüne destek olması için Fenerbahçe ile Yandex arasında imzalanan sponsorluk anlaşması gereğince bilgisayar için yayımlanan Fenerbahçe Yandex Browser tarayıcısının ardından Android için Fenerbahçe Yandex tarayıcısı da resmen yayımlandı. Ve şimdi de sıra geldi iOS için Fenerbahçe Yandex tarayıcısına.

Sponsorlu Bağlantılar

Kulübüne destek olmak isteyen Fenerbahçe taraftarları Fenerbahçe Yandex tarayıcıları ile hem bilgisayarda hem iPhone ve iPad cihazlarından hemde Android cihazlarında aramalar yaparak kulübünün para kazanmasını sağlayabilecek.

iOS için Fenerbahçe Yandex uygulaması oldukça gelişmiş bir tarayıcı. Aynı zamanda widget desteği ile de taraftarların bir çok bilgiye widget üzerinden ulaşılması sağlanıyor. Arama kutusu widgetlerinin yanı sıra 4×4 ebatlarından bir widget ile hava durumu, döviz kuru, trafik yoğunluğu, son dakika haberleri ve favori Yandex uygulamaları tek bir widget üzerinden yer alıyor.

fenerbahçe yandex android

Kulübüne destek olmak isteyen Fenerbahçe taraftarları iPhone, iPad ve iPod touch akıllı cihazları üzerinden Fenerbahçe Yandex tarayıcısını indirerek hemen kulübünün para kazanmasını sağlayabilir. Şuan için App Store mağazada uygulama ücretsiz olarak indirilebiliyor.

Fenerbahçe Yandex Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 13,2 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Fenerbahçe Yandex İndir – Fenerbahçe Yandex iOS Uygulaması İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler