iPhone ve iPad İçin Fifa 16 İndir – iOS İçin FIFA 16 Ultimate Team İndir Yükle

iOS işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch için FIFA 16 Ultimate Team oyunu çıktı. iOS için geliştirilen en iyi futbol oyunlarından birisi olan Fifa 16 oyunu hem ücretsiz olarak indirilebiliyor hemde Türkçe olarak oynanabiliyor.


iOS İçin FIFA 16 Ultimate Team

iPhone, iPad ve iPod touch cihazlar için Fifa 16 oyunu App Store üzerinden resmen yayımlandı. Daha iyi ve daha iyi Fifa deneyimi sunan FIFA 16 Ultimate Team oyununu iOS cihazlara ücretsiz bir şekilde indirebilirsiniz. Oyun içi satın almaların olduğu FIFA 16 Ultimate Team oyunu Türkçe dil seçeneği ile geliyor.

Sponsorlu Bağlantılar

Konsol kalitesinden üst düzey grafikleri, yepyeni oyun motoru ve oyun içi geliştirmeleri ile inanılmaz bir futbol oyunu deneyimi yaşayacaksınız. iPhone, iPad ve iPod touch için geliştirilmiş en gerçekçi futbol oyunu demek herhalde yanlış olmayacak.

Yeni oyun motoru sayesinde hassas kontroller, yeni hareketler, inanılmaz goller ve gelişmiş animasyonlar sizi büyüleyecek. Yeni gelişmiş gol sevinçleri ile de daha gerçekçi bir oyun deneyimi yaşayacaksınız. Kendi takımınızı kurabilir, transferler yapabilir ve kendi formalarını tasarlayarak yepyeni bir takım oluşturabilirsiniz.

FIFA 16 Ultimate Team

FIFA 16 Ultimate Team Oynanabilecek Cihazlar

iOS 8.0 veya üst sürümünü gerektirir. iPhone 5s, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPad Air, iPad Air Wi-Fi + Cellular, iPad mini 2, iPad mini 2 Wi-Fi + Cellular, iPad Air 2, iPad Air 2 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 3, iPad mini 3 Wi-Fi + Cellular, iPad mini 4, iPad mini 4 Wi-Fi + Cellular, iPad Pro, iPad Pro Wi-Fi + Cellular ve iPod touch (6. nesil) ile uyumlu.

FIFA 16 Ultimate Team Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.25 GB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 8.0 veya üstü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Fifa 16 İndir – iOS İçin FIFA 16 Ultimate Team İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler