iPhone ve iPad İçin Film İzleme ve Satın Alma Uygulaması – Google Play Movies & TV İndir Yükle

iOS cihazlarınıza Google Play Movies & TV uygulamasını indirerek yasal bir şekilde dilediğiniz filmi izleyebilirsiniz. Google Play Movies & TV uygulaması ile iPhone ve iPad cihazlarınızda film kiralayabilir ve film satın alabilirsiniz. Dilerseniz bu filmleri Chromecast ve AirPlay sayesinde televizyonda da izleyebilirsiniz.


iOS İçin Google Play Filmler Uygulaması

iOs işletim sistemli iPhone, iPad ve iPod touch cihazlarınız için geliştirilen Google Play Movies & TV uygulaması sayesinde yasal olarak film izleyebileceksiniz. Yerli ve yabancı yüzlerce film arasından dilediğiniz filmi kiralayarak yada satın alarak izleyebilirsiniz.

Sponsorlu Bağlantılar

Google Play Movies & TV uygulaması ile film satın almak ve film kiralamak çok kolay. Bu satın aldığınız filmleri yada kiraladığınız filmleri iOs cihazlarınızda yada Chromecast ile HDTV’lerde veyahut AirPlay kullanarak Apple TV’lerde izleyebilirsiniz.

Kiraladığınız yada satın aldığınız filmleri dilerseniz indirebilir ve internetin olmadığı yerlerde de izleyebilirsiniz. Yasal olarak film izlemek için güzel bir alternatif oldu.

Google Play Movies & TV

Google Play Movies & TV Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 19 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: Son Sürüm
İşletim Sistemi: iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Film İzleme ve Satın Alma Uygulaması – Google Play Movies & TV İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler