iPhone ve iPad İçin Firefox İndir – Mozilla Firefox iOS İndir Yükle

Açık kaynak kodlu bir tarayıcı olan ve en çok kullanılan internet tarayıcılarından birisi olan Mozilla Firefox tarayıcısı en sonunda iOS cihazlar için de geldi. iPhone ve iPad kullanıcıları ücretsiz olarak Firefox tarayıcısını indirebilirler.


Mozilla Firefox iOS İçin Çıktı!

En popüler internet tarayıcılarından birisi olan Mozilla Firefox tarayıcısı iOS cihazlar için App Store mağazada yerini aldı. Apple’ın kısıtlamaları nedeniyle şimdiye kadar iOS için çıkışını gerçekleştiremeyen Firefox tarayıcı en sonunda bu kısıtllamaların kalkması ile mağazadaki yerini aldı.

Sponsorlu Bağlantılar

Alternatif tarayıcılar arasında Google Chrome karşısında en önemli takiplerden birisi olan Mozilla Firefox artık iPhone, iPad ve iPod touch cihazları üzerinde de kullanılabilecek. Şuan itibari ile Beta olarak sadece Yeni Zelanda App Store mağazasında yer alan Firefox tarayıcı yakında tüm mağazalarda yerini alacak.

Firefox uygulamasını hemen indirmek için cihazınızda mağaza ayarlarını değiştirmeniz gerekiyor.

Firefox ios

App Store Mağaza Ayarlarını Değiştirme

App Store mağaza değiştirmek için Apple Kimliğinizde değişiklik yapmanız gerekiyor. Ayarlar>App Store/iTunes Store>Apple Kimliği>Apple Kimliğini Göster>Ülke/Bölge>Ülkeyi veya Bölgeyi Değiştir>New Zealand seçeneğini işaretleyerek App Store mağazanızı değiştirebilirsiniz.

Mağaza değiştirdikten sonra App Store’dan Mozilla Firefox uygulamasını aratarak indirebilirsiniz.

Mozilla Firefox Uygulaması Detayları

Lisans: Ücretsiz
Boyut: 1.3 MB
Dil: Türkçe
Versiyon: 7.2.0.1053
İşletim Sistemi:  Windows Tümü
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Firefox İndir – Mozilla Firefox iOS İndir Yükle”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler