iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Programı – Fotor Photo Editor İndir

iPhone ve iPad için Fotor Photo Editor uygulaması oldukça gelişmiş bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. Güçlü fotoğraf düzenleme araçları sayesinde onlarca efekt, kırpma, bulanıklaştırma ve düzenleme seçenekleri sizi bekliyor. iOS için Fotor Photo Editor hem bedava hemde Türkçe dil desteğine sahiptir.


iOS İçin Fotor Photo Editor

Fotor Photo Editor uygulaması iOS işletim sistemli iPhone ve iPad cihazlarınız için harika bir fotoğraf düzenleme uygulamasıdır. iOS cihazlarınıza ücresiz olarak indirebileceğiniz bu uygulama Türkçe dil desteği de sunuyor.

Sponsorlu Bağlantılar

iPhone ve iPad cihazlar için oldukça gelişmiş düzenleme araçları sunan Fotor Photo Editor programı için Photoshop’ın hafif ve uygun bir versiyonu demek herhalde yanlış olmaz. Fotor Photo Editor programı fotoğraf çekebilir ve daha güzel fotoğraflar çekebilirsiniz.

Programın otomatik resim düzenleme modu sayesinde hızlı resim düzeltme, tüm ekranı kaydırarak resim ayrıntılarının ve derinliklerinin hızlı bir şekilde ayarlanmasına sağlama imkanı sunuyor. 13 çeşit manzara, doygunluk, parlaklık ve kontrast özellikleri sunuyor.

fotor-photo-editor-mobil

iPhone ve iPad cihazlarınızda film tarzı, retro tarzı, sepya stil, siyah ve beyaz sabitleme ve daha bir çok efekt çeşidini kullanabiliyorsunuz. Kırpma işlemi, bulanıklaştırma, kenarlıklar ekleme ve daha fazlası.

Klasik ve Dergi özellikli kolajlar oluşturabiliyorsunuz. 9 fotoğrafa kadar kolajlar hazırlayabilir ve dergi modunda  dergi şablonları ile kolajlar yapabilirsiniz.

Fotor Photo Editor Video Tanıtım

Fotor Photo Editor Detayları

Lisans:  Ücretsiz
Boyut:  Cihaza göre değişir81 MB
Dil:  Türkçe
Versiyon:  Son sürüm
İşletim Sistem  iOS 7.0 ve üzeri
Sponsorlu Bağlantılar

0 Yorum: “iPhone ve iPad İçin Fotoğraf Düzenleme Programı – Fotor Photo Editor İndir”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

İndir Gezginler